Vše o navigacích značky TomTom
25.11.2007, 17:04
Ahoj,
Mám takový problém, když chci vybrat adresu, mám ve výběru již hledaná města. Tady se mi zobrazuje 2x Praha a 1x Praha 4 (viz. příloha). Pokud zvolím první z Prah, potom mi Tomtom nabízí jen některé ulice, ve druhé všechny. Nechápu co se to děje. Nevíte, jak lze tento seznam vymazat, aby se vytvořil znovu?
Díky
Filip
- Přílohy
-
- praha.JPG (17.27 KiB) Zobrazeno 3423 krát
25.11.2007, 21:11
To já tam má Praha, Praha CZ a Praha1, 2, 3, .......
Mám vyzkoušeno, že Praha a Praha CZ je stejné. Proč to tam je netuším.
25.11.2007, 22:28
Lze vymazat celý seznam posledně navštívených míst, ale nemám teď TT k dispozici, ale už se to tu řešilo někde ve fóru, buď zde nebo na ce4you. Zkuste hledat
26.11.2007, 3:52
Stačí dát "navigovat na","poslední navštívená místa",a uprostřed je "vymazat".....A je po problému...
7.7.2012, 19:25
Dají se nějak vymazat pouze některá ze zde uvedených míst v seznamu?
Nebo třeba některá z těchto přidat do nějaké kategorie či oblíbených a potom smazat vše.
7.7.2012, 23:48
proc reagujes na post skoro 4 roky starej??
v 26.11.2007, 3:52
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.