RDS-TMC verze přijímačů.

Vše o navigacích značky TomTom

RDS-TMC verze přijímačů.

Příspěvekod fox50 v 28.3.2012, 0:02

Našel jsem tento docela hezky zpracovaný přehled RDS-TMC přijímačů a jejich verze.

Pokud nejste registrovaní neuvidíte obrázky jednotlivých přijímačů, ale i bez nic je v textu spousta zajímavých informací.
!! odkaz odstraněn, směroval na stránky s warezem !!

Kdyby někdo chtěl i obrázky - registrace je zdarma.

Edit Jirásek: Liško :lol1: Příště budu mazat celé a banovat !!!
TomTom Go920 app: 9.510 + 8GB SD + RDS-TMC 4V00.010.2
Mapa: Europe 930.5563
TomTom Home 2.9.7.3256
Škoda Octavia 4x4 1.8T, 110 KW
Uživatelský avatar
fox50
 
Příspěvky: 885
Registrován: 16.1.2008, 13:29
Bydliště: Praha

Re: RDS-TMC verze přijímačů.

Příspěvekod vrána v 30.3.2012, 23:07

Jirásek je horší, než morová epidemie :haha:
TomTom GO 930T, NC 9.510, mapa Central Europe, RDS-TMC, 2x Brodit + ProClip
Xiaomi MI2S + app. Be On Road, Aponia, Waze
MS Windows 7 prof. 64bit, Opera 32
Obrázek
Uživatelský avatar
vrána
 
Příspěvky: 934
Registrován: 12.2.2007, 4:22
Bydliště: Praha 10

Re: RDS-TMC verze přijímačů.

Příspěvekod Tonny v 31.3.2012, 12:16

Ne. že bych nesouhlasil s odstraněním odkazu,
ale dotyčnou stránku jsem viděl, nechal si ji automatickým překladačem přeložit a můj dotaz zní:

Co je ještě takzvaně legální a co už je warez?

V souvislosti s odstraněným odkazem si dovoluji skromně vyjádřit názor, že i "nelegální", jinými slovy pro daný model navi výrobcem neautorizovaný navcore je v tomto kontextu také warez.
Nejde mi o polemiku co je a co není warez, jde mi o to, že systemově správně je warez cokoli, co není výrobcem pro dané zařízení schváleno.
Já zásadně podporuji názor, že slušný člověk používá legální programy.
Proto nechápu, proč každá zminka o takzvaném warezu je zde tvrdě mazána /s čímž souhlasím/,
ale nelegální navcore se zde za vwarez nepovažuje.

Nic ve zlém, ale takto to cítím a takto to chápu...
zdraví Tonny,
Není všechno zlato, co se třpytí a nemusí být všechno pravda, co je některými na foru psáno...

Tonny
 
Příspěvky: 803
Registrován: 28.8.2007, 17:21
Bydliště: Absurdistán

Re: RDS-TMC verze přijímačů.

Příspěvekod Henry v 31.3.2012, 18:57

Trochu starší příspěvek, ale platí...
Henry
 
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 19:43
Bydliště: Bolatice

Re: RDS-TMC verze přijímačů.

Příspěvekod Jirásek v 31.3.2012, 22:11

Vysvětlení k mému mazání:
odkaz směroval na stránky (nikoliv stránku) - diskusní fórum které se zabývá, mimo jiné, i otevřeně "léčením" map atd. Adminy poi.cz byla stanovena jistá pravidla, např. žádné diskuze, odkazy a pod. o tom, jak zprovoznit nelegálně získané mapy, programy které nejsou určeny pro volné použití a podobně. Prostě vše co porušuje tzv. duševní vlastnictví.
K NC u TomTom. Zde byl ze strany adminů doporučen výklad, že navcore TomTom běží na Linuxu (otevřené jádro) a je zcela volně ke stažení ze stránek TomTom. Proto tato tématika (kromě úpravy NC pro zprovoznění nelegálních map) je povolena.
Snažím se pouze respektovat takto stanovená pravidla, pokud je admini změní, upravím v tomto směrem i svoji aktivitu.

Mimochodem, vše o RDS/TMC patří jinam, do samostatné sekce viewforum.php?f=18, kde je dokonce celé vlákno o TomTom přijímačích RDS/TMC. Takže tady to nemá co dělat.

P.S. Pamatuji doby, kdy mi Libor_m vymazal příspěvek jenom proto, že na obrázku (velice orientační mapky ČR) bylo logo autora a já neměl souhlas s jeho uveřejněním zde ve fóru. .......
A ještě dovětek - omluva za použití slova warez. Domníval jsem se, že každý pochopí o co jde. Příště se budu snažit vyjádřit přesněji, abych předešel případným polemikám. Asi v tomto smyslu - odkaz směroval na stránky fóra, které se, mimo jiné, zabývá i nelegálním užitím software, to snad již bude vyhovovat. Snad tím již nikoho nepopudím. :koul:

Doufám, že vše podstatné již bylo řečeno a napsáno, takže to tu zamknu. V případě nutkání mi napište SZ, já to opět odemknu.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
Jirásek
 
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 16:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol


Zpět na TomTom

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 47 návštevníků