Jak zaplatit nove mapy

Vše o navigacích značky TomTom

Jak zaplatit nove mapy

Příspěvekod Bearnsdorf v 3.10.2012, 11:43

Kdyz jsem prohladeval rady, narazil jsem na nekolik, kde je definujete terminem warez, doufam ze rada jak zaplatit do toho nepatri.
Mam ucet u CS, mam kartu maestro a to je vse. Mam TT XL IQ routes, 2G, stredni evropa, 29 mesicu stara mapa a uz se obcas ztracim v poli. Kdyz se tak divam na ceny, tak je nejjednodussi, nejlepsi a nejlevnejsi koupit novou navigaci(ale TT asi uz ne, treba i kvuli popisnym cislum). Nekdo zamkl nekomu dotaz s oduvodnenim, ze nacteni jine mapy je kradez. Kradez je i pozadovat za mapy a aktualizaci 1500 - 1900Kc.

Takze poradite, jak se da s uctem nebo maestro kartou, popr. slozenkou zakoupit mapa do TT XL IQ routes? Dik.
Bearnsdorf
 
Příspěvky: 6
Registrován: 23.4.2010, 10:30
Bydliště: Bernartice n/O

Re: Jak zaplatit nove mapy

Příspěvekod Gebič v 3.10.2012, 15:36

Popravdě jsem dotaz moc nepochopil. Proč nekontaktuješ Tom tom podporu a tam Ti jistě poradí. Jinak z tvého dotazu opravdu nechápu co vlastně chceš? 8o)

PS: Platba složenkou co jsi prosimtě popil? :vino:
Naposledy upravil Gebič dne 3.10.2012, 16:54, celkově upraveno 1
TT 950, NC 9.510, Europe 985.8155
Zaregistruj se a šetři, super věc!
https://www.tipli.cz/p/35777
Uživatelský avatar
Gebič
 
Příspěvky: 1087
Registrován: 7.6.2006, 12:59
Bydliště: PRAHA - Hlavní město, ne?

Re: Jak zaplatit nove mapy

Příspěvekod Gumídek v 3.10.2012, 16:50

Připojíš se k Tt Home, koupit nové mapy, vybereš mapu, zaplatíš přes internet (karta musí podporovat internetové platby), a stáhneš...
Ale musíš vědět, co vlastně chceš. A nebudeme polemizovat, co je podle tebe krádež....
Tvůj příspěvek je tak zmatený, že asi sám nevíš, co chceš. A nám je celkem jedno, jestli máš Visu, Maestro nebo něco jiného. tvá karta musí podporovat internetové platby...A platba složenkou ??? To asi myslíš jako špatný vtip...
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Re: Jak zaplatit nove mapy

Příspěvekod klakson23 v 3.10.2012, 21:50

...anebo si vytvoř paypal účet
TT 730T navcore 9.510 mapa Europe 925.5412
klakson23
 
Příspěvky: 80
Registrován: 2.6.2009, 21:23
Bydliště: Brno

Re: Jak zaplatit nove mapy

Příspěvekod Bearnsdorf v 4.10.2012, 6:40

Nemam(a nechci) zadny paypal ani e-bankovnictvi, a ani nejsem z Prahy. A co je spatneho na tom, ze nekdo plati slozenkou. A jestli pro nekoho 2000 nejsou penize, tak pardom.
Bearnsdorf
 
Příspěvky: 6
Registrován: 23.4.2010, 10:30
Bydliště: Bernartice n/O

Re: Jak zaplatit nove mapy

Příspěvekod Jirásek v 4.10.2012, 7:56

Zkus se obrátit na p. Javorského (Servisnavigací.cz) v Ostravě - http://www.javorsky.cz/kategorie/63/Mapy/
. Třeba pomůže i s platbou složenkou. V dnešní době výrobci podporují především on-line prodej a platbu. Je to nejlevnější a nejrychlejší. Těžko zaplatíš do Holandska složenkou, respektive kdyby to šlo, tak náklady na tuto platbu budou velmi vysoké.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
Jirásek
 
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 16:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol

Re: Jak zaplatit nove mapy

Příspěvekod Bearnsdorf v 4.10.2012, 8:25

Velke diky za informaci .
Bearnsdorf
 
Příspěvky: 6
Registrován: 23.4.2010, 10:30
Bydliště: Bernartice n/O

Re: Jak zaplatit nove mapy

Příspěvekod Gebič v 4.10.2012, 9:27

Bearnsdorf: Nejde o částku, ale o princip. Už vidím jak Ti někdo v Holandsku dělá složenku... :haha: :haha: A pokud to bereš takto, tak proč používáš počítač, když nechceš e-banking atd... Tedy proč navigaci, proč nejezdíš podle papírové mapy? :silis:
TT 950, NC 9.510, Europe 985.8155
Zaregistruj se a šetři, super věc!
https://www.tipli.cz/p/35777
Uživatelský avatar
Gebič
 
Příspěvky: 1087
Registrován: 7.6.2006, 12:59
Bydliště: PRAHA - Hlavní město, ne?

Re: Jak zaplatit nove mapy

Příspěvekod Gumídek v 4.10.2012, 18:28

Pokud nechceš elektroniku, tak zahoď mobil, i navigaci, a pc také....Ještě je možnost odhlásit elektriku, a svítit petrolejkou...
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Re: Jak zaplatit nove mapy

Příspěvekod JaklJan v 26.10.2012, 16:52

A co takhle DATART? :palce: Pokud je mě známo.U nich lze mapy koupit.A pokud máš navi sebou dokonce i instalují.Přeji krásný den. :zub:
JaklJan
 
Příspěvky: 10
Registrován: 22.6.2011, 18:23

Re: Jak zaplatit nove mapy

Příspěvekod Gumídek v 26.10.2012, 19:12

Za ty prachy ??? To bych šel za roh, a dal si facku...Copak je tak velkej problém mapy přes TT Home, nebo My TomTom, zaplatit přes internet, kartu dnes vydá každá banka, a ušetří nejméně litr....
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Re: Jak zaplatit nove mapy

Příspěvekod JaklJan v 28.10.2012, 17:37

No nevím.Zdá se,že ta cena je naprosto stejná.
Kód: Select All
https://www.tomtom.com/cs_cz/shop/mapupdateservice/
Já osobně jsem to ještě nepoužil.Mám zatím jěště rok ze dvou.Ale když,tak raději v kameným obchodě.Po zkušenostech s MyTomTom.Ze začátku mě to nefungovalo a Map Share nefungují pořádně ani dnes.A kde si pak chceš stěžovat.Na podpoře tomtom?Tam sem volal jednou a polskoukrajinsky opravdu nerozumím.Asi tak. :mad2:
JaklJan
 
Příspěvky: 10
Registrován: 22.6.2011, 18:23

Re: Jak zaplatit nove mapy

Příspěvekod Gumídek v 28.10.2012, 18:12

Tento problém jsem u map nikdy neměl...A na podpoře jsou sice Poláci, protože již podpora nesídlí v čechách, ale i tak, když jsem řešil problém s klientovou navigací, tak jsme vždy došli k řešení. Já nakupuji mapy nejen pro sebe, ale i pro své kolegy, klienty i kamarády a instaluji do navigací, a nikdy nebyl problém takového rázu, že by se nevyřešil...Ale to byl problém se stažením mapy v rámci záruky nejnovější mapy, a to jen kvůli tomu, že uprostřed stahování mu spadl internet (nebylo to u mně doma, ale u kolegy), a on si neudělal zálohu, takže já to pak zachraňoval...Ale podpora vyšla vstříc, a nabídla znovu mapu ke stažení...
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Re: Jak zaplatit nove mapy

Příspěvekod Bearnsdorf v 30.10.2012, 8:34

S p.Javorskym jsem se dohodl, ale kvuli napjatemu terminu to nevyslo. U pribuznych v Moste jsem chtel resit zaplaceni pres paypal nebo kartu, ale obe nefunkcni. Kdyz jsem jel zpet, opet mne navigace ve stejnem miste, jako vloni vysplouchla. Ono 30 mesicu neaktualizovana databaze hraje roli. Jinak elektroniku pouzivam, i i ji rozumim, ale neverim moc nasim bankam(pro ty stouraly s papirovyma mapama).
Bearnsdorf
 
Příspěvky: 6
Registrován: 23.4.2010, 10:30
Bydliště: Bernartice n/O

Re: Jak zaplatit nove mapy

Příspěvekod Gumídek v 30.10.2012, 10:07

V tom případě(když nevěříš bankám), by jsi neměl používat počítač, mobil atd atd....apropos, ty nemáš účet v bance ???
Kdybys věděl, jaké bezpečnostní standardy musí splnit banka při používání platebních karet, internetového bankovnictví, nikdy bys nevypustil z pusy takovouhle blbost...Nevěříš českým bankám...Už jen v tom si sám sobě odporuješ...Protože všechny banky (na pár jednotlivých vyjímek) jsou součástí nadnárodních bank, takže už je to asi stejné jako se Škodovkou. Má český znak, je v české republice, ale už je to dávno německé auto...S bankami je to stejné...Tak odhoď tyto nesmyslné předsudky, a přemýšlej jako moderní člověk....A neoponuj mi třeba věkem, jak to dělají někteří mí 40letí kolegové...
Podívej, mně je 48, nemám problém s počítači, chytrými telefony, novými aplikacemi, atd atd, a všechny tyto věci používám, a velmi rád...Platební kartu na internetové bankovnictví mám více než 9 let, a nikdy jsem s ní neměl jediný problém. Nakupuji mapy přes portál TomTom(i pro mé klienty), aplikace přes Google Play(býv. Android market, také i pro klienty), Platím faktury přes Vodafone, a většina mých plateb je jen přes internetové bankovnictví. A tam jsem neměl také žádný problém. Stačí používat tyto věci s rozumem, a nemůže se nic stát.
Většina problémů je způsobena lidmi, jejich neopatrností a hloupostí...Příklad : Panáček nosí PIN napsaný u karty, a když mu pak někdo ukradne kartu a vyvrabčí účet, tak to, že měl PIN u karty nepřizná, protože se stydí....A pak z toho vznikají zbytečné obavy z bank...a to lidé dělají ještě větší kopance...
Omlouvám se všem za OT, ale reagovat jsem musel...Vždy si v těchto případech připadám jak v době, kdy vynálezcům vlaků tvrdili, že jakmile se vlak rozjede, bude z něj tou rychlostí vysát vzduch, a lidé se udusí...
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Další

Zpět na TomTom

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron