TomTom GO 1005 LIVE samovolný restart

Vše o navigacích značky TomTom

TomTom GO 1005 LIVE samovolný restart

Příspěvekod radysd v 23.7.2015, 19:01

Ahoj
mám problém .
Z ničeho nic se mi od předvčerejšího rána restaruje navigace ať naviguje či ne , nejde zapnout pouze držením start tlačítka (resetem) . standartně se mi zapínala a vypínala nandáním či vyjmutím z držáku v autě . na technické podpoře mi poslaly tohle . :
Dle telefonického hovoru posilám Vám návod, na obnovení softwaru, jenom prosím Vás abyste dříve udělal zálohu oblíbených měst -
http://cz.support.tomtom.com/app/answer ... cale/cs_CZ

Zde je návod na obnovení softwaru:
1. Odpojte navigaci od počítače, pokud je připojena.
2. Zmáčkněte a podržte zapínací tlačítko cca 30 vteřin: navigace se mezi tím restartujte. Držte zapínací tlačítko dokud se na obrazovce nezobrazí systémové informace ( černá obrazovka s bílým textem).
3. Jakmile se Vám zobrazí systémové informace zmáčkněte zapínací tlačítko 3x rychle po sobě.
4. Zařízení se pak samo restartuje. Po restartu se na obrazovce navigace zobrazí ozubené kolečko a zařízení bude v tzv. recovery módu.
5. Připojte navigaci k počítači, na kterém máte nainstalovaný program MyTomTom. Program MyTomTom se pokusí opravit soubory aplikace a popřípadě přeinstaluje aplikaci. Vyčkejte až program MyTomTom ukončí práci se zařízením.
6. Pokud se oprava souboru na delší dobu zastaví na 100%, odpojte navigaci od počítače a proveďte reset: stiskněte a podržte vypínač, dokud se zařízení nerestartuje, trvá to asi 20 sekund.
7. Navigaci po resetu znovu připojte. Pokud MyTomTom zahájí instalaci, vyčkejte až instalace proběhne a následně znovu proveďte reset.
8. Vyzkoušejte zařízení.


až po recovery ´´ kolečko v bodu 4 vše funguje po připojení k PC se navigace nepřipojí , PC píše nepřipojeno a po chvilce se navigace sama restartuje a vše je tak jak na začátku ,
Hrál jsem si stím dobře dvě hoďky a nic , dokonce jsem odinstaloval nějaký mapy ale pořád stejnej problém , neustály restarty . Mohl by být problém v baterii ? posledních pár dnů prakticky nulová výdrž .

dík za jakou koliv radu a pomoc.
případně můžu natočit jak se pokouším obnovit software ( pokud to má smysl )
R.
radysd
 
Příspěvky: 2
Registrován: 23.7.2015, 18:51

Re: TomTom GO 1005 LIVE samovolný restart

Příspěvekod radysd v 3.8.2015, 18:50

Tak zkouším oživit toto téma .

Baterii jsem dal novou , plně nabil a výsledek je naprosto stejný :(
radysd
 
Příspěvky: 2
Registrován: 23.7.2015, 18:51

Re: TomTom GO 1005 LIVE samovolný restart

Příspěvekod stajk v 30.8.2019, 16:55

Bohužel mám stejný problém, baterie je také pryč a navigace naskočí až po restartu s tím že většinou nefungují informace o probíhajících,domech na trase, sloupeček vpravo...už to na mne působí, jakoby byla navigace naprogramovaný na nějaký počet dní funkce a pak konec...
stajk
 
Příspěvky: 8
Registrován: 30.8.2019, 16:33


Zpět na TomTom

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 návštevníků