One XL aktualizace map

Vše o navigacích značky TomTom

One XL aktualizace map

Postby Martin82 on 24.7.2016, 16:09

Zdravím, vlastním navigaci One XL (bez sd slotu) už dlouhé léta, vím, že je toto zařízení již zastaralé, ale ještě nikdy mě nenechalo na cestách ve štychu. Cestuji po celé Evropě a aktualizaci jsem si nikdy nekoupil, jen jsem někdy musel číst kam jedu a sledovat ukazatele. Celkově jsem byl spokojen, do té doby než jsem si asi před týdnem tu nabízenou aktualizaci za 1000Kč koupil. Chtěl ji tam nainstalovat, ale to se nepodařilo, protože navigace má malou paměť. Celkově jsem ji naformátoval, zkusil znovu, ale stejně se tam nevejde.
Zná někdo návod, jak třeba stáhnout tento soubor map do počítače, vymazat mapy států, které vím, že nebudu potřebovat a překopírovat to do navigace?
Jinak totiž nevím co s tou aktualizací na jeden rok dělat. Nová navigace se mi nechce kupovat a stejně pokud bych ji koupil automaticky bych si nejspíš s novou navigací zaplatil i další novou aktualizaci map, takže by mě byla k ničemu.
Pokud má někdo nějaké rady jak mou starou navigaci dále využívat byl bych rád. Děkuji Martin
Martin82

Return to TomTom