Nové hlasy pro TT (alternativy k Miloslavovi) + zvuky POI

Vše o navigacích značky TomTom

Re: Nové hlasy pro TT (alternativy k Miloslavovi) + zvuky PO

Postby LakyLee on 16.2.2017, 12:02

Po předchozí aktualizaci map v T930 a následném startu zařízaní mi navigace oznámila, že nelze použít hlas Eliška, přestože hlasové soubory byly stále k dispozici v adresáři Voices bez známek jakékoliv změny spolu s defaultními Miroslavem a Terezou, které používat šly stále. Zkrátka Eliška v menu Hlasy zmizela. Nepomohly rady typu "změň jazyk, restartuj zařízení, vrať jazyk zpět a chybějící hlasy se objeví". Vyčkal jsem další aktualizace map na verzi viz podpis s nadějí, že chyba bude napravena, žel nestalo se tak a Eliška nadále chyběla. Pomohl jsem si tedy sám tím, že původní soubory hlasu Elišky byly ze zařízení vymazány a nahrazeny opět nově staženými z internetu. Nebylo třeba ani navigaci restartovat, v hlasech už je opět možno Elišku vybrat.

Třeba to někomu pomůže a omluva správcům v případě, že postup je zmíněn i v jiných vláknech.
TomTom GO 930T, Aplikace 9.510, Boot. 5.5120, GPS v1.20, RDS-TMC, Maps: Europe v.980.7895, North America 800.1762
LakyLee

Re: Nové hlasy pro TT (alternativy k Miloslavovi) + zvuky PO

Postby jara255 on 15.6.2017, 9:55

Chtěl bych se zeptat, zda lze Elišku, která mi funguje na PDA lze použít do současných navigací Start20 nebo Start42?
jara255

Previous

Return to TomTom