Obnova smazaných dat

Vše o navigacích značky TomTom

Obnova smazaných dat

Příspěvekod JakubTrn v 4.12.2020, 17:30

Ahoj,
prosím o radu. GPS TomTom GO Basic 5 se zcela sekla, po xy pokus o obnovení jsem došel do stádia, kdy jsem ji zformátoval v domnění, že se připojí stáhne si vše potřebné sama. (nikterak)
Nyní se připojuje jako Velkokapacitní zařízení a s Tomtom Connect nekomunikuje. Je nějaká šance na záchranu nebo mám drahou flashku? :)
Děkuji za pomoc. Asi by stacili nejake naváděcí soubory, ale nemám nic :-(((
JakubTrn
 
Příspěvky: 1
Registrován: 4.12.2020, 17:25

Re: Obnova smazaných dat

Příspěvekod hafca v 14.12.2020, 12:50

Jestli vidět jako další disk (fleška) zkus některý z programů na obnovu vymazaných dat. Třeba Restoration, ten je zadarmo a celkem úspěšný. Základ je, nic na nemocný disk už nic nenahrávat. Jinak to přepíše co tam zbylo a je po naději. Zachráněná data uložit někam do počítače nebo flešku. Jestli si alespoň trochu pamatuješ co tam bylo za soubory a složky a odpovídá to tomu, co program našel, tak nakopírovat do navigace a doufat, že ožije. Lepší je zkusit víc programů na obnovení, některý třeba něco nenajde a budeš to muset poskládat z více míst, ale to už je na tobě.
V čem jsi komunikoval s navigací? Bylo to TomTom Home nebo MyDrive? Jestli to byl TomTom Home, pak je náprava snadná a nemusíš dělat tyhle kejkle s obnovou.
TomTom GO 720T NV 9.430
hafca
 
Příspěvky: 164
Registrován: 19.4.2008, 20:07


Zpět na TomTom

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků

cron