TMC do Mio 3xx

Funkce TMC v ostatních navigacích

TMC do Mio 3xx

Příspěvekod tazzznav v 11.8.2009, 19:03

8-) dnes jsem si updatoval TMC do Mio 360 (nový držák s anténkou + soft je k mání i s poštovným cca za 500,-Kč) přesně podle návodu (vymazání map z Mia, zazálohování fotek, radarů a POI, automatické stažení patche z CD a zkopírování zazálohovaných složek a souborů uvedených v návodu).Po zapnutí Mio na spodní liště nová ikona TMC - super.Po kliknutí na ní se objevila nabídka nastavení vyhledávání (podle stáří a ještě 2 + zaškrtnuté pole "hledání TMC pouze na zadané trase") - nechal jsem to tak a při návratu šipkou zpět (měla by naběhnout mapa nastavené trasy) se objevila "windows hláška fatal error a nějaké numero a Mio zamrzlo.To už super není.Po restartu stejný problém - nevíte někdo, kde je problém (chtěl jsem to konzultovat přímo na Mio.cz, ale bohužel jsem zapoměl heslo - nevím, jestli se do Mio před prvním použitím TMC nemusí vložit nějaký kód registrace nebo jestli to nekolabuje se zálohou předchozích zazálohovaných dat) ?Je taky možné, že TMC funguje (dokud jsem nenajel na jeho nastavení, ikona TMC tam byla a při otevření nastavení je tam ikonka vysílače a u ní zelená tečka patrně signalizuje její spuštění), ale protože mi to zrovna neukázalo žádnou objížďku nebo překážku na trase, tak vlastně nic nemůžu zjistit.Nejspíš půjde o nějakou kravinu, ale proč výrobce neudělá kloudný manuál?
tazzznav
 
Příspěvky: 3
Registrován: 10.5.2009, 11:30

Zpět na Ostatní navigace a zařízení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron