koupě NAVIGON 2200 rada

Vše o navigacích značky Navigon

koupě NAVIGON 2200 rada

Příspěvekod J3niik v 12.10.2008, 18:08

Zdravím,
jsem tu nováček a s navigacemi nemam temer zadne zkusenosti. Nasel jsem si na internetu cenove dostupnou navigaci Navigon 2200 a trosku se zacal zajimat o POI. Rad bych se zeptal, jsetli nema nekdo s touto navigaci zkusenosti, popripade zda ma navigace nejake vazne chybky nebo problemy co se tyce jak POI, tak normalni funkčnosti. Take by me zajimalo, ktery Poi Warner si mam stahnout, protoze jsem nasel MobileNavigator 6 i 5 i 4, a nevim v podstate co to je ? Jestli je rozdil v softwarech nebo je to jen oznaceni verze :zed:
Takze pokud o tom nekdo neco vi, konkretne o Navigon 2200, prosim poradte.
Předem děkuji za odpovedi 8-)
J3niik
 
Příspěvky: 4
Registrován: 11.10.2008, 18:42

Re: koupě NAVIGON 2200 rada

Příspěvekod Docent v 12.10.2008, 20:06

Prošel sis vlákno o Navigonu? BTW už to tady psal jednou Jirásek, ale opakování matka moudrosti, tak holt to zhruba zopakuju...
Když chci navigaci (auto, notebook, PDAčko...), tak si o tom zjistím něco předem, koupit navigaci jenom proto, že byla cenově výhodná, a pak zjistit, že mi nevyhovuje, to si nebude to pravé :zamysl: .

Takže Navigon byl sice cenově výhodný, ale jak už jsi sám zjistil, abys do něj nacpal POI, potřebuješ k tomu POI Warner, což je zase placené (nebo ukradnutelné, ale v tomhle případku dost blbě). A každopádně je to oproti třeba TomTomu dost komplikace (v POI).
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Docent
 
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 15:39

Re: koupě NAVIGON 2200 rada

Příspěvekod J3niik v 13.10.2008, 13:11

Dïk, ale to jsem si už¨zjistil, s tím problém nemám, zaplatit si 30 éček to už prezijü, jde o to jestli tento konkretni model je dobry v pomeru cena:kvalita. A moje druha otazka smerovala jaky POI Warner je treba k teto navigaci, ze nevim co znamena MobileNavigator 6 nebo 4 nebo tak. Je to software nebo co ? A take nevim jak to funguje, zda si POI Warner stahnu primo do navigace, nebo je to program na pocitac - netusim, jsem proste nezkusenej :cry: :lol1:
Diky
J3niik
 
Příspěvky: 4
Registrován: 11.10.2008, 18:42

Re: koupě NAVIGON 2200 rada

Příspěvekod Jirásek v 13.10.2008, 13:29

PoiWarner je SW do navigace, která umožňuje zobrazení a upozornění na vlastní POI. Ve fóru je o něm něklik diskuzí.
MobileNavigator - navigační SW (v navigaci). Jaká verze je v této navi netuším.

Osobně bych do NAVIGONU nešel. Toť můj názor.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
Jirásek
 
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 16:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol

Re: koupě NAVIGON 2200 rada

Příspěvekod J3niik v 13.10.2008, 21:09

Super, dik moc za radu, to je to jsem potreboval vedet. A mohl bys mi prosim doporucit nejakou v priblizne stejne cene, ktera ma stejne funkce ? Jde mi predevsim o TMC RDS pokud mozno jako u navigona 2200 s integrovanou antenou.
J3niik
 
Příspěvky: 4
Registrován: 11.10.2008, 18:42

Re: koupě NAVIGON 2200 rada

Příspěvekod Mudrunka v 14.10.2008, 12:16

Jirásek píše:Osobně bych do NAVIGONU nešel. Toť můj názor.

Osobně bych šel do všeho možného i nemožného, jenom ne do Velkého Tomíka -). A to je zase názor můj. A pokud bych uvažoval o koupi budoucí, vážně bych přemýšlel např. o tomto http://navigovat.mobilmania.cz/Clanky/AR.asp?ARI=114048. Důvodem jest to, že obyčejnou navigaci (rozuměj TT, Navigon, iGO) má každý druhý votroubek. Chce se to odlišit od šedivé masy……
Nyní vážněji, všechny softy, co znám, mají dílčí přednosti, ale i nedostatky a kupodivu, všechny dovedou do místa určení. Z tohoto pohledu je zcela jedno, co si tazatel pořídí.
K PoiWarneru – dlužno podotknout, že tento je, jako samostatný a spolupracující soft, zatím k mání pro verzi Navigonu 6. PNA s vyššími verzemi softu, což je i případ Navigonu 2200 se to tedy netýká. Myslím tím samostatnost, dílčí věci (např. radary) jsou dokoupitelnou součástí softu. A toto mě vadí, a to velmi moc. Mám tím na mysli, že si tam nemůžu naládovat informace, kterým věřím. Např. z tohoto webu :blazen:
HW: Samsung Omnia i900
SW: Route66; iGO 8; TT 7.450 a na staré mašině NAVIGON 6.2 + POI Warner3; AutoMapa; ViaGPS 1.5; Dynavix 7 v.2.3 ČR
Uživatelský avatar
Mudrunka
 
Příspěvky: 92
Registrován: 18.3.2007, 22:21


Zpět na Navigon

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků

cron