PANASONIC STRADA CN-GP50 - radary

Vše o navigacích značky Navigon

PANASONIC STRADA CN-GP50 - radary

Příspěvekod mifiala3 v 16.2.2009, 21:42

Zdravím všechny...
Pročetl jsem několikrát celé forum a jak zjišťuji, nejsem sám kdo se trápí s POI do navigace PANASONIC STRADA CN-GP50.
Nuže... Mám dva dotazy: naistaloval jsem podle návodu a insrukcí od Panasonicu softík z této stránky http://panasonic.net/pas/support/softwa ... d/dl3.html (odkaz je přímo u produktu CN-GP50 z www.panasonic.cz)
ale jak jsem byl zvyklý z TomToma, ani na jeden radar mě navigace neupozornila, např. Poděbradská v obou směrech(úsekový radar), Jižní spojka vobou směrech(úsekový radar), Průmyslová (šedá stacionární bedna), Barrandovský kopec nahoře(šedá stacionární bedna), nikde nic ani nepípne ani se nezobrazí....
Takže otázka nasnadě: chodí Vám někomu v PANASONIC STRADĚ v Praze upozorňování na tyto radary a pokud ano, jak toho mohu docílit i já ? WWW.POI.CZ jsem doteď používal a velmi využíval pro TomToma, radary a všechny podobné věci jsem využíval a fungovalo to skvěle, nicméně mapy už nybyl nejnovější, takže jsem upgradnul na Panasonic CN-GP50. Z pohledu POI a ardarů v CZ a Evropě mám ale pocit, že jsem spíše DOWNgradnul..
Podle http://panasonic.net/pas/support/softwa ... index.html mám vše aktuální - aktualizace proběhla 100%, navigace chodí také 100%, nemůžu ji vynachválit, ale až na ty POI..
Díky Milan Fiala
mifiala3
 
Příspěvky: 7
Registrován: 16.2.2009, 21:31

Re: PANASONIC STRADA CN-GP50 - radary

Příspěvekod ofp.wolf v 6.1.2010, 14:43

To je celkem jednoduchý: když si přečteš dokumentaci k tomuto update, dočteš se že pro ČR je POIWARNER vypnutý. I přes to jsem problém pořešil, tak pokud budeš chtít, můžeme pořešit pomocí SZ, páč jinak by jsme dostali od adminů latí přes ruce.
ofp.wolf
 
Příspěvky: 3
Registrován: 9.9.2009, 3:23

Re: PANASONIC STRADA CN-GP50 - radary

Příspěvekod Henry v 7.1.2010, 0:01

„Soudruzi, já doufám, že když se to vyžaduje, že my všeci uděláme tak, jak ma byť, protože tak je to spravne, soudruzi, tak to ma byť.“ :palec:
Henry
 
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 19:43
Bydliště: Bolatice


Zpět na Navigon

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 návštevníků