Vše o navigacích značky Navigon
Odeslat odpověď

Re: Navigon 2110 max

14.3.2010, 9:42

Přišla mě nabídka s voucherem na 20€ a nabídkou na upgrade mojí 2110 max na NAVIGON 4310 max. Platí to do 15.3.2010 a nabízí funkce-
NAVIGON MyRoutes
Text-to-Speech
Safety Camera
TMC Routing Info
Spoken TMC
Clever Parking
Jak známe taktiku Navigonu, budou tu vesměs placené funkce, ale My routes se mě líbí, tak jsem do toho šel.
Cena po použití slevy 49.95€ jinak +20€
Po zaplacení jsem nedostal odkaz na stažení, ale pouze české potvrzení transakce a moji objednávku zpracovávají....Pro upřesnění nabídky uvádím originální poznámku k upgrade-
The system corresponds to the next system series in terms of software. Variations in individual
components may occur. After installing the software upgrade, the Picture Viewer function is no
longer available.

Upgrade je dostupný pro několik modelů- viz odkaz
Kód:
http://www.navigon.com/portal/int/shop/addons/familie.html?produktFamilieId=15676]

Re: Navigon 2110 max

30.3.2010, 18:41

Nakonec se zadařilo a problém jsem vyřešil. Díky všem za pomoc. Ale po rozjetí pna, mě hlásil Fresh "invalid ID"- Takže emaily na support a po radě formát karty a nahrání zálohy. Předtím záloha nepomohla, protože se asi nepřepíše vše, když se nahrává ...? A taky mám ten ugrade na 4310 EU ref (2110max upgrade), takže kompletně přepsaný FW a měl bych mít po problému. Už mám na dvd vypálenou celou kartu+ zálohu ve Fresh softu, tak už mě snad nečeká podobná katastrofa. Poiwarner taky pracuje spolehlivě- už je verze 3 něco, kdo to neví, můžete stahovat. A právě Poiwarner -podle mě- mohl za pád softu na kartě. Ikdyž asi mojí vinou, protože pokud se pamatuju, mazal jsem pois v jeho databázi (v pna) a nějak špatně. Asi jsem je smazal a neukončil sledování- něco takového. A pak se to zbláznilo.
Chci se zeptat- v jakém formátu, je originální karta? FAT, nebo FAT 32?
A ještě na jak dlouho platí licence k Poiwarneru?
Díky

Re: Navigon 2110 max

31.3.2010, 18:59

Já jsem na kartě SDHC 8 GB taky jednou úplně poničil formátování - zároveň jsem na ní mazal a do druhého adresáře ukládal a jaksi se jí to nelíbilo... Poté jsem se s ní vůbec nedomluvil. Jakékoli pokusy o formátování na FAT(xx) přímo přes WinXP neměly úspěch. PC kartu přes čtečku viděl, šlo na ní zapisovat, ale navigace (Navigon 8110) ji neviděla. Pomohlo až naformátování přes program SDFormatter, který jsem našel myslím na webu Panasonicu... Takže asi tak.
Odeslat odpověď