Vše o navigacích značky Navigon
Odeslat odpověď

výdrž baterie 8110 či 8310

10.9.2010, 13:53

mně ta baterka vydrží snad ani ne 20minut navigaci mam tesně po zaruce kolik vam vydrží Vaše cca rok stare navigace? na ebay jsem našel nějake obrazky a foto že snad baterku lze vyměnit ale pod prvním krytem není bude hlouběji neposilali ste to někdo na vyměnu? cena? doba? kam? psal jsem na navigon servis ale je to dva dny :cry:

Re: Navigon 8310

13.9.2010, 11:34

Taky mate problem s konektorem napajeciho kabelu? nechapu kdo vymyslel tak blbe uchyceni. Pri jendom z prvnich sundavani drzaku z celniho skla se mi jej povedlo ohnout a od te doby jej vaha kabelu ohyba sama. Konektor to tak vydrzel rok az se nakonec ulomil uplne. Nevite nekdo, kde by se dal sehnat novy napajeci kabel s TMC antenou? Jeste jej zkusim rozebrat a naletovat tam jiny konektor, snad TMC poslape.

bez kabelu je navigace k nicemu, uz od zacatku vydrzela baterie stezi 20 minut.

Vidim ze nove modely jiz maji konektor zalomeny, asi se jich polamalo vic.

Re: Navigon 8310

19.11.2010, 19:14

Vyšly nové mapy Q4_2010

Re: Navigon 8310

24.12.2010, 12:04

Zdravim, ohledne napajeciho kabelu do autozapalovace. Nemusi se kupovat originalni od Navigonu. Staci koupit obycejna autonabijecka s mini usb konektorem. Co se tyce prijmu TMC, tak kabel funguje jako antena pro prijem signalu jako u autoradia. Mam to vyzkouseno, dokonce to funguje na kabel usb co se strka do pocitace.
Vice o RDS-TMC se doctete zde: http://www.rds-tmc.cz/index.html

Re: Navigon 8310

24.12.2010, 20:07

TMC funguje i ze síťovou nabíječkou.
Odeslat odpověď