Navigon 8410

Vše o navigacích značky Navigon

Navigon 8410

Příspěvekod martineams v 16.7.2009, 22:33

Dříve než jsem se naučil používat svého nového 8310 s pocitem že mám novinku tak myšuju po webu a koukám jak sůva :shock3:! Máme tu nového Navigonka 8410. http://navigovat.mobilmania.cz/Bleskovky/AR.asp?ARI=114289 Hošík nám hezky narost, 5 palečků úhlopříčky, asi trochu silnější HW. Kapacitní touchscreen (display s minerálním sklem). Kdo rád šimral svého navigonka stylusem ať si u tohodle miminka na to asi nechá zajít chuť. Podle fotky vypadá docela hezky, ale vzhled 8110, 8310 se mi líbí více. Tohle je takový moc hranatý, ale vypadá to že bude tenčí. Prostředí se jeví stejný jako má 8310 s upravenou funkcí měst ve 3D (funkce Foto Real 3D City ). Že by mohl být zase nějaký upgrade za hezké eura pro 8110,8310?

Představte si tu nádheru až pojedete do Vídně žebrat pro vízum do pitomý Kanady a při projížďce ulicemi města uvidíte semafory, přechody. Navrhl bych výrobci aby tam doplnil Real fota milých rakouských policistů kteří mají našince tak moc rádi že je tak často staví a přátelsky kontrolují. :zub:

Zase jedna z funkcí která se našemu Absurdistánu vyhne velkým obloukem.

Dokonce už ho nabízej na sunnysoftu za jářku lidových 12255,- kč. :hmm:
martineams
 
Příspěvky: 25
Registrován: 11.7.2009, 20:36

Zpět na Navigon

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků