Vše o navigacích značky Navigon
Odeslat odpověď

navigon 6310 chybí soubory

2.7.2010, 18:26

Ahoj,

pořídil jsem si navigaci navigon 6310 při aktualizaci map se mi přerusilo spojení a teď mi při zapnutí navigace hlási , že mi chybí nějáké spouštěcí soubory.Bohužel mi nejde ani připojit k programu navigonfresh , ale když ji připojím k pc tak ji vidím jako disk.Prosím o pomoc .

Děkuji

Re: navigon 6310 chybí soubory

6.7.2010, 13:59

jako první zkus hard reset

Re: navigon 6310 chybí soubory

8.7.2010, 13:46

Povedlo se Ti nějak vyřešit nebo sehnat od někoho zálohu?Mám stejný problém :(

Re: navigon 6310 chybí soubory

9.7.2010, 17:40

Zdarec .. mám Navigon 6310 .. můžu udělat zálohu a upnout ju někam na net a hodit vám podkaz :))) s nejnovějšíma mapama Q2/2010 :zamysl:

Re: navigon 6310 chybí soubory

11.7.2010, 12:51

hoj to bybylo fajn zkus to někam hodit zkusil bych si to stahnout jestli mi to pomuže . Jinak řeším to ze supportem navigonu , ale teď se mi tak 5 dnů nikdo neozval :-( tak uvidím .

Re: navigon 6310 chybí soubory

11.7.2010, 13:00

unmasked píše:jako první zkus hard reset

Prosím tě , jak se u tohoto přístroje dělá hard reset. Ale mám strach , aby se mě nenačetli jen wokna a ten program od navigonu tam nebyl .

Re: navigon 6310 chybí soubory

11.7.2010, 16:39

Tak to by bylo super i já řešil se support Navigon a odkázali mě na prodejce nebo jim to poslat na vlastní náklady :-(
Jak bude odkaz hned stáhnu a předem moc děkuju už se s tim peru asi týden :-(

Tak po týdnu odpověď ze support navigon :nastvany: : Nechapu jakej je problém dát třeba protoi SN přístroje přístup na default backup...

děkujeme Vám za e-mail.
Pokud nemůžete přehrát backup, je nutné navigaci poslat k nám do servisu a my Vám přehrajeme software. Od Vás potřebujeme Vaši kompletní adresu s tel. číslem, název přístroje, sér. číslo, dátum zakoupení přístroje a krátky popis závady. Poté obdržíte od nás RMA číslo a adresu kam navigaci pošlete.
Doufáme, že jsme Vám poradili a další otázky Vám rádi zodpovíme.
S pozdravem a přáním hezkého dne
__________________________________
Váš NAVIGON tým
Anna Husen
NAVIGON AG
Berliner Platz 11
97080 Würzburg
Germany

Re: navigon 6310 chybí soubory

13.7.2010, 0:17

He s tou paní nebo slečnou si taky píšu :-D mno jak vidím tak dopadnu stejně :( hmm mohly by k té navigaci dávat cd ze softem.

Re: navigon 6310 chybí soubory

14.7.2010, 20:43

Prosím,prosím nemáte někdo zálohu Navigon 6310 :( já mám už více jak týden jenom cihlu,která se mi restartuje pořád dokola a já blbec jsem si neudělal svojí zálohu dokud fungoval :KO: Předem moc děkuji Mirek

Re: navigon 6310 chybí soubory

5.8.2010, 9:27

1) zkusil bych HW reset. Ten provede obnovení systému a konfiguraci navi programu uvede do výrovního stavu. Provede se to tak, že se navigace zapne dlouhým stiskem zapínacího tlačítka.
2) Před aktualizací map NavigonFresh upozorňuje na nutnost provedení zálohy, měli jste ho poslechnout. Hold stalo se. Pokud se zatím nezadařilo, tak chybějící soubory asi lze stáhnout např. odtud.
Kód:
odkaz smazán, odkazuje na stránky s nelegálním SW

3) pro aktualizaci FW nahraje NavigonFresh do navigace soubor UpdateME.exe. Ten se má automaticky vymazat. Pokud se tak nestane, neustále se spouští UpdateMe.exe místo správného Autorunce.exe. Takže se podívejte do obou adresářů navigace (Navigon a NavigonCD) a pokud se tam vyskytuje soubor UpdateMe.exe tak ho vymažte.

Edit Jirásek: Porušení pravidel tohoto fóra ::prav:: viewtopic.php?f=4&t=2758
Varuji, příště budu banovat.

Re: navigon 6310 chybí soubory

6.8.2010, 21:36

Za ten odkaz se omlouvám. Jen mě napadlo, že se podobná situace řeší i jinde a tak jsem zadal do vyhledávače "download Navigon 6310" a první odkaz jsem přiložil.
Mezitím jsem si ale uvědomil, že samotný program asi není problém někde stáhnout, ale pokud došlo ke smazání souborů, ve kterých jsou licenční čísla, tak zbývá jedině odeslání do servisu.
Odeslat odpověď