navigon 2110max problém s aktualizací

Vše o navigacích značky Navigon

navigon 2110max problém s aktualizací

Příspěvekod petricka.malicka v 19.7.2010, 23:19

Zdravím všechny a obracím se s prosbou, dotazem...loni jsem zakoupila navigon 2110max jel super zaplatila jsem si aktualizaci map, která do mapy Q1/2010 jela bez problému, jenže jsem ji nezalohovala a manžel zjistil že jsou nové mapy a dal bez zálohy stáhnout Q2/2010 a vyskytl se mi tím obrovský problém jelikož mapa stáhnout nelze a už ani mapa Q1/2010 tudíž jsem nucena použít mou jedinnou zálohu Q2/2009 a jezdím stále po poli.... mohl by mi někdo poradit jak vyřešit problém s aktualizací map, či máte problém s něčím podobným.... popřípadě nenašla by se hodná duše, která by zálohovala svůj navigon 2110max upla na net a poslala odkaz na meil..... byla bych moc vděčná zajakoukoli radu pomoc či vstřícnost ted mám svuj navigon jen na dvě věci :lol1:
petricka.malicka
 
Příspěvky: 1
Registrován: 19.7.2010, 23:06

Re: navigon 2110max problém s aktualizací

Příspěvekod neron v 22.7.2010, 12:37

Ahoj
Aj ja som mal podobný problém s aktualizáciou. Síce mám model 1210 ale myslím si že to bude o tom istom. Tiež som si zakúpil aktualizáciu máp a keď som ju spustil cez Navigon fresh tak mi to nešlo. Správalo sa to divne, lebo aktualizované súbory mi stiahlo ale hneď na to zahlásilo chybu 1119, čo znamenalo že sa súbory nedali rozbaliť a nainštalovať.

Odporúčam aby si si znovu obnovila zálohu navigácie ktorú máš v PC. Skontroluj si cez Navigon fresh ci máš aktuálny softver navigácie, je to neplatená aktualizácia.

Problémov prečo sa v navigácii nedajú nahrať nové mapy môže byť niekoľko. Skontroluj si koľko máš voľného miesta na disku kde si nastavila v programe Navigon fresh súbor temp pre dočasné súbory. Malo by tam byť aspoň toľko voľného miesta koľko majú rozbalené nové mapy. Ďalším problémom môže byť pripojenie k internetu, je vhodné sa pripojiť na rýchlu kvalitnú sieť. Mobilné pripojenie môže spôsobiť výpadok pripojenia a stratu už stiahnutých dát. Pri inštalovaní programu Navigon fresh ti ponúkne si zvoliť kde chceš mať zložku pre zálohovanie a zložku pre dočasné súbory nazvanú temp. Odporúčam aby si nechala také si zadá program pri inštalácii.

Ak už máš premazané údaje v navigácii, čo sa mohlo stat pri spustení aktualizácie, obnov si to zo zálohy. Potom skús urobiť znova aktualizáciu máp. Mne sa to podarilo až keď som preinštaloval program Navigon fresh a nechal nastavenie zložky pre vytváranie zálohy a zložku pre dočasné súbory ako si nastavil program pri inštalácii.
:palec:
neron
 
Příspěvky: 1
Registrován: 22.7.2010, 12:08


Zpět na Navigon

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků

cron