NAVIGON 1410 a vše okolo něj

Vše o navigacích značky Navigon

NAVIGON 1410 a vše okolo něj

Příspěvekod Tarvon v 9.9.2010, 21:08

Ahoj,

ať hledám jak hledám, nikde jsem nenašel informace o této navigaci NAVIGON 1410.

Prosím o 2 informace:

1) čím a jak převedu poi body do NAVIGON navigace
2) jakým softwarem se dá prevést poi


Mooooooc děkuji ....
Tarvon
 
Příspěvky: 2
Registrován: 11.12.2008, 21:34

Re: NAVIGON 1410 a vše okolo něj

Příspěvekod Tarvon v 9.9.2010, 21:36

Rád odpovídám sám sobě a pomáhám druhým :palce:


Jak nahrát body zájmu do navigace Navigon?
- Najděte soubor Favorites.storage nebo Favorites.store v adresáři navigace MNx/Settings (x reprezentuje verzi navigace například 6,7,...) nebo NAVIGON\Favorites a nahrajte ho do PC
- Stáhněte si požadované body zájmu ve formátu KML nebo CSV
- Stáhněte si ITNConv z http://benichougps.blogspot.com
- Zkonvertujte KML nebo CSV do RTE
- Nyní si buď zkonvertované body přidejte do Favorites.storage nebo všechny záznamy v Favorites.storage nahraďte konvertovanými
- Nakopírujte z PC do navigace Favorites.storage nebo Favorites.store - adresář MNx/Settings (x reprezentuje verzi navigace například 6,7,...) nebo NAVIGON\Favorites
- Restartujte navigaci
Varování: Vždy zálohujte soubory před jejich úpravami!


Doufám že to pomůže i Vám
Tarvon
 
Příspěvky: 2
Registrován: 11.12.2008, 21:34

Re: NAVIGON 1410 a vše okolo něj

Příspěvekod JuraS. v 19.10.2010, 10:05

Dobře a jak je to s ikonami označujícími POI a jak je to s hlasovým upozorněním ? Nepotřebuji aby mi na POI s třeba výhledem na krajinu navigace řvala "Pozor, blíží se nebezpečné místo!"....
jo a máš vyřešeno aby ITN converter nepomrvil češtinu ? Mě nezná háčky a tak je smázne..
Navigon 1400 Primo, Garmin ETrex Legend, černobílá plečka sloužící s kabelem k echolotu Humminbird Matrix 17 k navigování na rybách. . Telefon Nokia E75 + NokiaMaps a teď zkouším Waze
JuraS.
 
Příspěvky: 58
Registrován: 1.7.2010, 11:42
Bydliště: Praha - Žižkov

Re: NAVIGON 1410 a vše okolo něj

Příspěvekod ClonyXXL v 21.11.2010, 9:31

A co Poi-Warner? Ten vám nevyhovuje? A když si seženete (namluvíte, nakreslíte.......) potřebné hlášky, bude vám to řvát třeba "Hele, koukej, blondýna!"
Pokud reagujete na můj příspěvek a "očekávali byste" moji reakci, napište raděj PM - aspoň mi dojde mail. Nestíhám chodit všude, internet je obrovský.
ClonyXXL
 
Příspěvky: 151
Registrován: 9.10.2007, 13:07


Zpět na Navigon

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků

cron