POI for Navigon - Poi Warner

Vše o navigacích značky Navigon

Re: POI for Navigon - Poi Warner

Příspěvekod ClonyXXL v 30.5.2011, 19:16

Jak jsem psal, HLAVNĚ ZÁLOHA!!!!!!!!!!!!!! Ve tvém případě tedy zazálohuj vnitřní paměť navigace!!!
Instalací PoiWarneru se některé soubory přepisují a přejmenovávají, takže kdyby něco neklaplo, ať se to dá rozhýbat.

Myslím, že se dá program zrovna tak nainstalovat do navigace, takže kartu asi netřeba.
Já mám 7210ku upgradovanou na 7310 - ale tam mám tedy všechno na kartě, ale ono je to vcelku jedno.
PoiWarner budeš potřebovat pro řadu 7xxx. Teď nechci kecat - jede to nějakou dobu i bez registrace?
Na této stránce
Kód: Select All
https://order.navigating.de/secure_order/shop/Bestellen_Step1.php?pid=173&lan=en
klikni na odkaz Setup for device Navigon 7xxx , stáhni, navigaci připoj k pc a spusť instalaci.
Pokud reagujete na můj příspěvek a "očekávali byste" moji reakci, napište raděj PM - aspoň mi dojde mail. Nestíhám chodit všude, internet je obrovský.
ClonyXXL
 
Příspěvky: 151
Registrován: 9.10.2007, 13:07

Re: POI for Navigon - Poi Warner

Příspěvekod ClonyXXL v 7.6.2011, 11:48

To Iaaan nebo Zubr: ((Iaaan tu už dva měsíce nebyl...)
Instalovali jste tedy toho Poi-Warnera do vnitřní paměti, nebo na kartu? Díky!
Pokud reagujete na můj příspěvek a "očekávali byste" moji reakci, napište raděj PM - aspoň mi dojde mail. Nestíhám chodit všude, internet je obrovský.
ClonyXXL
 
Příspěvky: 151
Registrován: 9.10.2007, 13:07

Re: POI for Navigon - Poi Warner

Příspěvekod Iaaan v 21.6.2011, 13:46

Ahoj,
instaloval jsem PW do vnitřní paměti.
Iaaan
Iaaan
 
Příspěvky: 13
Registrován: 31.1.2011, 21:14

Re: POI for Navigon - Poi Warner

Příspěvekod Iaaan v 2.7.2011, 16:08

Upřesnění k instalaci PW po posledním upgrace Navigonu:
Při posledním upgradu map na Q2 2011 se také instaluje upgrade samotného Navigonu na verzi 7.6.10. (původní byla 7.6.5). Tento uprade způsobil, že původně korektně fungující PW přestal fungovat a objevovala se hláška o konfliktu sdílení u serilot portu COM6 o který se "pral" Navigon.exe a Poiwarner.exe.
Od Navigatingu přišlo doporučení, ať v PW nastavím port 5 nebo 7.
PW jsem odinstaloval a znovu nainstaloval do vniřní paměti, upravil jsem soubory autorunce o kterých v tomto fóru píše Zubr. Po spuštění PW jsem zadal File-GPS Source(Serilot) - potvrdil continue pro configuraci a provedl soft reset. Při dalším spuštění PW znovu File-GPS Source(Serilot) a zadat configuration manual (nesmíte dát automaticky) a:
Port GPS nechat COM2
Post splitter (dest): zadat COM5 (automaticky byl nastavenCOM6)
PW port monitoring: zadat COM5 (automaticky byl nastavenCOM6)
Baudrate ponechat 256000
potvrdit a znovu soft reset.
Po této úpravě Navi i PW fungují normálně. Nastavení portu 7 jsem nezkoušel.
Iaaan
Iaaan
 
Příspěvky: 13
Registrován: 31.1.2011, 21:14

Re: POI for Navigon - Poi Warner

Příspěvekod ClonyXXL v 4.7.2011, 9:13

A prosím tě, jede ti taky TMC? Teoreticky by na com 5 mělo být TMC. Díky za info.
Pokud reagujete na můj příspěvek a "očekávali byste" moji reakci, napište raděj PM - aspoň mi dojde mail. Nestíhám chodit všude, internet je obrovský.
ClonyXXL
 
Příspěvky: 151
Registrován: 9.10.2007, 13:07

Re: POI for Navigon - Poi Warner

Příspěvekod Iaaan v 5.7.2011, 10:59

Ano, TMC funguje normálně. Včera jsem s uvedeným nastavením jel a dopravní info z Českého rozhlasu byly načteny a zobrazeny normálně.
Iaaan
Iaaan
 
Příspěvky: 13
Registrován: 31.1.2011, 21:14

Re: POI for Navigon - Poi Warner

Příspěvekod niklik v 29.7.2011, 5:20

Dá se koupit Poi Warner na nějakých českých strankach?Neumím německy takže neznám postup pladby.
niklik
 
Příspěvky: 4
Registrován: 30.4.2011, 9:32

Re: POI for Navigon - Poi Warner

Příspěvekod ClonyXXL v 29.7.2011, 7:49

Bohužel nedá. Nebo o nich nevím. Ale platba je jednoduchá, když tak použij google translator.
Vybereš správnou verzi, vložíš do košíku a postupuješ dál. Pokud máš tedy platnou kartu, máš na ní vyřízeny platby přes internet, zaplať přes PayPal a to je celý. Jak říkám, google translator to jistí. Všechno je jednou poprvé. Když ti to kartu nevezme, napíše ti to. A když bude vše OK, taky ti to napíše. Já se kdysi vykýval tak, že na poslední stránce máš potvrdit platbu. Já nevěděl, co to tam píšou, tak jsem to nepotvrdil, čekal, čekal a nic. Prostě musíš postupovat pořád dál, dokud nenapíšou, že to je OK. Dostaneš potvrzovacího maila. Na PayPal si zřiď účet.
Pokud reagujete na můj příspěvek a "očekávali byste" moji reakci, napište raděj PM - aspoň mi dojde mail. Nestíhám chodit všude, internet je obrovský.
ClonyXXL
 
Příspěvky: 151
Registrován: 9.10.2007, 13:07

Předchozí

Zpět na Navigon

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron