POI do MN7

Vše o navigacích značky Navigon

POI do MN7

Příspěvekod jendakorda v 5.7.2011, 21:57

Zdravím všechny, tak jsem to tu pročetl a nenarazil jsem na odpověď. Tudíž pokládám otázku zkušenějším... Dají se nějakým způsobem dohrát POI body do Navigon MN7 (Navigon Select) na platformě Android? (asi bude platit i pro ostatní platformy).

Předem díky za každou odpověď.
jendakorda
 
Příspěvky: 2
Registrován: 2.9.2010, 9:14

Re: POI do MN7

Příspěvekod Jirásek v 6.7.2011, 19:13

Hledal jsi a četl špatně. Je to tu několikrát (pokud se něco v posledním období nezměnilo).
např. viewtopic.php?f=4&t=38
viewtopic.php?f=4&t=3579

atd.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
Jirásek
 
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 16:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol

Re: POI do MN7

Příspěvekod ClonyXXL v 9.7.2011, 8:56

Netuším, jak je to na androidu.
Dřív (v podstatě do nedávna) bývala jediná možnost - program Poi-Warner z
Kód: Select All
www.navigating.de
.
Poslední řada Navigonů - 20, 40 a 70 UMOŽŇUJE už i přidat vlastní POI - viz: viewtopic.php?f=4&t=3996

Jelikož je Navigon pro Android docela mladý - SNAD by to mohlo fungovat podobně jako na poslední řadě Navigonů - nutno zkusit či vyčíst v manuálu. Pokud to tímto způsobem nepůjde, tak zkusit se podívat po Poi-Warneru. Pokud tam není program pro navigon na Android (teď tam načumuju a nevidím) - tak asi bohužel smůla. Snad bych ještě zkusil ten váš andorid market či jak se to jmenuje.
Pokud reagujete na můj příspěvek a "očekávali byste" moji reakci, napište raděj PM - aspoň mi dojde mail. Nestíhám chodit všude, internet je obrovský.
ClonyXXL
 
Příspěvky: 151
Registrován: 9.10.2007, 13:07


Zpět na Navigon

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků