Klasická verze
Vše o navigacích značky Navigon
Topic locked

nalezena 8110

28.12.2011, 23:53

Zdravim, ikdyz sem si vedom toho, ze co tu ted budu psat mi asi malo kdo uveri, a ani se nedivim, byl bych rad za nejakou informaci...

jedeme s pritelkyni nakupovat, sedame do auta a najednou slysim jeee, hele co sem nasla... a hle na zemi lezela navigace :usmev:
ne opravdu nejsem corka a nevyndal sem ji nikomu z vas z auta..

otazka je takova, po zapnuti jsem narazil na nemecky jazyk a vyzvu k zadani pinu... po trech pokusech se objevi napis s kodem a ze mam zavolat na nejakou linku? predpokladam, ze pri teto hlasce se i zmeni puvodni pin na jiny, tudiz naivita ze par veceru ztravim zkousenim kombinaci se mi zda licha, stejne tak jako volat na tu linku jestli nebudou tak hodni a novy pin mi nedaji..

da se to nejak obejit? zjistit? pomuze preinstalovani sw? da se to nejak zpenezit? :chlamani: nebo ji muzu hodit do kose? nebo odnest na PCR?

stejne si nemyslim ze by mi k necemu byla protoze jak jsem koukal je k tomu potreba nejakej aktivni krk kterej stoji asi 1500 a nastesti jsem jeste z lidu kteri si vystaci s mapou v papirove forme..

dekuji za nejakou konstruktivni odpoved a NE opravdu jen to neukradl... :KO: :KO: :KO:

Re: nalezena 8110

31.12.2011, 16:32

Máš soukromou zprávu

Re: nalezena 8110

1.1.2012, 16:39

viteczek wrote:... ne opravdu nejsem corka a nevyndal sem ji nikomu z vas z auta ...

Pokud ji neodevzdas jako vec nalezenou, tak jako by to corka byla.

"Trestný čin zatajení věci upravuje trestní zákon v Hlavě deváté jako jeden z trestných činů proti majetku, konkrétně v ustanovení § 254. Podle tohoto ustanovení trestný čin zatajení věci spáchá ten, kdo si přisvojí cizí věc nikoli nepatrné hodnoty, která se dostala do jeho moci nálezem, omylem nebo jinak bez přivolení osoby oprávněné. Za spáchání tohoto trestného činu hrozí pachateli trest odnětí svobody až na jeden rok nebo peněžitý trest."
Topic locked