Navigon 70 plus - vypinani

Vše o navigacích značky Navigon

Navigon 70 plus - vypinani

Příspěvekod hassan v 6.1.2012, 18:11

Dobry den

Vyskytl se mi docela zasadni problem na me navigaci Navigon 70 Plus. Z niceho nic se mi prestala jakkoliv vypinat. Kdyz dam prikaz k uvedeni navigace do "rezimu spanku" , zamrzne. To same pri pokusu o uplne vypnuti. Zkousel jsem navigaci take uvezt do tovarniho nastaveni, ale se stejnym vysledkem. Pristroj zamrzne na obrazovce ve ktere e ho pokusim vypnout. Z tohoto zamrznuti nepomuze ani reset tlacitko. Vypnout se da pouze hard resetem (reset + power tlacitka dohromady). Nevite nekdo co s tim? zaruka uz bohuzel neni. Na webu navigonu se mi podarilo jeste najit tohle:
http://www.navigon.com/portal/int/kundenservice/faq.html?id=15796646&content_identifier=faq&page=1

mam se o to pokusit? Nebo mate nekdo nejakou radu co s tim?

Predem dekuji, Petr
hassan
 
Příspěvky: 2
Registrován: 6.1.2012, 17:48

Re: Navigon 70 plus - vypinani

Příspěvekod hassan v 9.1.2012, 10:26

fixnuto, slape jak hodinky
hassan
 
Příspěvky: 2
Registrován: 6.1.2012, 17:48

Re: Navigon 70 plus - vypinani

Příspěvekod Ladis_ v 20.8.2012, 20:56

Nazdar, já mám 2310, respektive předtím i 2200. Obě se začaly po startu po ca 70 sekundách vypínat...prostě tma a nic. Přehrátí SW, nové mapy a spol, nikde nic. Samozřejmně po záruce, baterka už hodně jetá, dlouho ji neudrží při životě. Už jsem byl tak vytočený že sem byl rozhodnutý s ní šlahnout do koše. Nakonec se mi zdá, že veškerý zakopaný pes (možná že jen u této řady) je špatenkový napájecí konektor. Několikrát jsem použil novější nabíječku už v provedení že koncovka je zalomená a šlapala jak hodivky, ve vedru, když se povalovala při zatáčkách na sedadle a pod. Jela jako nic..Tak že by to bylo tím?
Ladis_
 
Příspěvky: 2
Registrován: 20.8.2012, 20:52


Zpět na Navigon

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron