Vtipy, nevšední situace, zábava

Off Topics...

Re: Vtipy, nevšední situace, zábava

Příspěvekod Jirásek v 31.7.2009, 12:49

Bohužel, žádná A13a s koněm není, a dát tam A14 :zamysl:
Ale pokud by si odpustili tu dodatkovou značku E12 KONĚ, tak by to nepůsobilo tak groteskně. A jestli potkám krávu nebo koně ...
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
Jirásek
 
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 16:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol

Re: Vtipy, nevšední situace, zábava

Příspěvekod Docent v 31.7.2009, 13:18

fox50 píše:Blbý je na tom to, že jinak se to oficiálně značit nedá. :)

Blbost, šlo by tam dát tohle, koni je to víc podobné :grin: :

A14.jpg
A14.jpg (25.46 KiB) Zobrazeno 10909 krát
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Docent
 
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 15:39

Re: Vtipy, nevšední situace, zábava

Příspěvekod mila-p v 31.7.2009, 21:27

Je mi jasné, že takto je to označeno v souladu s předpisy, ale vypadalo to celkem úsměvně. Ty koně jsou samozřejmě dodatková tabulka pod značku "zvířata" a ten jelen je už ale "zvěř", i když by se ke koni vizuálně hodil více :mrk: I když existují ve světě značky se žábami, kachnami, atd., tak proč nemohou být koně?!?
TomTom GO 950 Traffic RDS-TMC, Apl.: 9.401, Mapa: EU+US v845.2702
TomTom GO 730 Traffic, RDS-TMC, Apl.: 9.401, Mapa: W_a_C_E v840.2562, Waze
Samsung Galaxy Note 16GB, Win 10 Home 64bit
Uživatelský avatar
mila-p
 
Příspěvky: 940
Registrován: 2.5.2006, 23:05
Bydliště: Praha 8

Re: Vtipy, nevšední situace, zábava

Příspěvekod Jirásek v 7.9.2009, 14:47

Oficiálně je zkratka GPS - Global Positioning System.
Nyní jsem se dozvěděl, že toto je pouze oficiální vysvětlení. Původně pochází tato zkratka od nás a američané si ji neprávem přivlastnili. Cituji:
Původ výrazu navigačního systému je třeba hledat na Valašsku.
Jura s Janem vyslopali víc jak litr slivovice a když se Jura ráno vzbudíl na lúce u lesa, tož první jeho nesouvislá věta byla:
" Gde Piča Su ?"
Odtud se rozšířil výraz pro navigační systém G.P.S.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
Jirásek
 
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 16:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol

Re: Vtipy, nevšední situace, zábava

Příspěvekod natalek v 7.9.2009, 16:06

Dříve byly u Dymokur (a možná i jinde) značky křižovatka hlavní silnice s vedlejší a pod značkou dodatková tabulka a na ní tank...
a skutečně se taky daly tankový kolony potkat... :shock3:
Garmin Nüvi 670FM - Atlas CZ 8NT, Topo CZ3, Adresy CR1, CNE NT 2010.10 Central & East
natalek
 
Příspěvky: 62
Registrován: 30.3.2009, 20:36

Re: Vtipy, nevšední situace, zábava

Příspěvekod tapinek v 8.9.2009, 7:10

Neco z jineho soudku (nemohl jsem si pomoc). ;-) http://www.autofun.cz/drogen-2996/
TomTom GO 5200
TomTom GO 5000
TomTom ONE IQ Routes Europe Traffic
Uživatelský avatar
tapinek
 
Příspěvky: 149
Registrován: 20.10.2006, 9:21
Bydliště: Caput rei republicae

Re: Vtipy, nevšední situace, zábava

Příspěvekod freewall v 10.9.2009, 9:18

Nemohu si pomoci, ale pro zlepseni nalady to sem musím dát :)))
Parkovani.jpg
Parkovani.jpg (16.54 KiB) Zobrazeno 10822 krát
Zdravy pohyb.jpg
Zdravy pohyb.jpg (46.87 KiB) Zobrazeno 10822 krát
Neposlusne psy....jpg
Neposlusne psy....jpg (30.03 KiB) Zobrazeno 10822 krát
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
freewall
 
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 19:39
Bydliště: od Kladna

Re: Vtipy, nevšední situace, zábava

Příspěvekod freewall v 10.9.2009, 9:19

...a jedno heslo týdne:
Heslo tydne.jpg
Heslo tydne.jpg (137.95 KiB) Zobrazeno 10822 krát
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
freewall
 
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 19:39
Bydliště: od Kladna

Re: Vtipy, nevšední situace, zábava

Příspěvekod natalek v 10.9.2009, 19:16

...to s tím parkováním je dobrý.....to bych potřeboval aplikovat před barákem :lol1:
Garmin Nüvi 670FM - Atlas CZ 8NT, Topo CZ3, Adresy CR1, CNE NT 2010.10 Central & East
natalek
 
Příspěvky: 62
Registrován: 30.3.2009, 20:36

Re: Vtipy, nevšední situace, zábava

Příspěvekod freewall v 10.9.2009, 19:19

Jojo, u toho jsem plakal smíchy, protože jsem si to živě představoval :grin:
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
freewall
 
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 19:39
Bydliště: od Kladna

Re: Vtipy, nevšední situace, zábava

Příspěvekod Jirásek v 11.9.2009, 8:15

Něco na obdobné téma.
Asi před půl rokem jsem přijel na parkoviště u Billy v Dejvicích (Praha 6). Stojí se tam šikmo. Parkoviště bylo dost plné, chvilku jsem byl nucen hledat volné místo. Stálo tam velké černé hovado - medvěd SUV. Stálo skoro podélně, takže blokovalo tři místa. Mimochodem jsem prohlásil ke své ženě "to je určitě nějaká blondýna". Byl jsem ze strany manželky zpražen :lol1: ve smyslu hnusného, namyšleného, chlapa, který považuje všechy ženský za volantem za krá.... (což není vůbec pravda, nedělám rozdíl mezi pohlavím, ale podle kvalit řidiče).
Nakoupili jsme, vrátili k autu, a kdo nenakládá nákup do medvěda - cca 25 letá zmalovaná dlouhovlasá blondýna na vysokých jehlách. Žena sice nerada, ale přiznala porážku. Dámě jsem velice slušně, ale opravdu slušně, naznačil, že takoto se neparkuje. S úsměvem mi sdělila, že má velké auto a jinak se tam nevejde :koul: Naznačil jsem jí, že ob několik vozů stojí obdobné vozidlo v JEDNOM stání. Podívala se na mne jako na největšího dementa, který vůbec není hodný její pozornosti (nedivím se, nejsem mladý svalnatý a černovlasý, ani nevzbuzuji dojem zbohatlého "plejboje") :blazen:
To co však následovalo, bylo vyvrcholení celé situace. Než jsme naložili, blondýna odjížděla. Ona nebyla schopna vyjet z toho obrovského placu, který zabírala! Snad na pět minut zablokovala celé parkoviště, hrozilo to přejetím nakupujících, zbouráním několika aut a vzávěru ohnula závoru na výjezdu - nestačila dobrzdit. Stálo nás tam několik a řezali jsme se smíchy :zub: , dokonce i moje žena kroutila hlavou...
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
Jirásek
 
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 16:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol

Re: Vtipy, nevšední situace, zábava

Příspěvekod Docent v 11.9.2009, 8:34

Njn, já byl v r. 1990 v bývalé Autoškole Svazarmu v Plzni, a tam měl bývalý soudruh ředitel (BTW dnes samozřejmě majitel soukromé autoškoly) moc pěknou kancelář: jedna část vypadala jako normální kancelář, a v druhé části bylo kanape, sprchový kout a bar... Tam zřejmě dělaly řidičák podobné blondýny :grin: .
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Docent
 
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 15:39

Re: Vtipy, nevšední situace, zábava

Příspěvekod Gumídek v 11.9.2009, 10:37

Dám dva příklady, i když to bude vypadat, že nemám rád ženy za volantem. To není pravda. Je mi jedno, jestli to je ženská nebo chlap, ale nesnáším dřeva a bezohledné řidiče za volantem..A zde jsou ty dva zážitky, podotýkám, staly se oba cca před deseti lety..
1) Můj kolega si tak v klidu jede Pařížkou ulicí (v Praze) směrem na Staroměstské náměstí. V tom z ulice Kostečná vyjela dáma s terénním mercedesem G (to je ten hranatý), a zazdila ho mezi zaparkovaná auta. Přijela dopravní policie, a policista povídá, ať to vezmu z jakékoliv strany, vždy jste na vině vy, dámo. Jela jste jednosměrkou v protisměru....Kdyby to nebyla jednosměrka, tak musíte dát přednost zprava. Pak jí dali dýchnout, a ejhle !!! Dáma bumbala....Ale těsně po nehodě se na mého kolegu rozčílila, že ji naboural auto, a na policisty hned po jejich příjezdu křičela, ať tomu debilnímu taxikáři okamžitě seberou řidičák....
2) Řidič s přívěsem na odtah aut přijel před dům do ulice Vysočanská, a aby nepřekážel, tak zaparkoval auto i s přívěsem polovinou na trávník na levé straně a šel se domluvit s někým v domě(záležitost pěti minut). Dáma, která vyjížděla z řady zaparkovaných aut napravo(Opel Corsa) mu nabourala bok přívěsu(urazila blatník a boční světlo), ačkoliv by tam projela Avie. Rozjela se a chtěla odjet. Naštěstí chytla červenou na přechodu(30 metrů od parkoviště) u Královky. Tam ji mladík chytil, stoupnul si před auto a donutil jí, aby zacouvala zpět. Chtěl se s ní dohodnout. Chtěl necelých tisíc korun. Povídá : přívěs není můj, musím ten blatník vyklepat, stříknout, a koupit nové boční světlo. Paní na to že mu prý nedá nic, že tam neměl stát, a že je to jeho vina....Mladík zavolal policii. Ti tam nejdříve poslali pěší hlídku z místního oddělení. Paní šla k nám, (to tam ještě mohli stát taxíky), a co prý má dělat. My jí řekli, ať se s ním dohodne. Pokud bude muset přijet dopravka, tak budou naštvaní, kvůli jaké malé nehodě museli přijet, a patřičně jí to spočítají. Dostali jsme vynadáno, že jsme smluvení, a pak dostala vynadáno i ta pěší hlídka, která jí řekla to samé, co my...Přijela dopravní policie. Dala pokutu 200 tomu klukovi, že neměl stát na trávě, a dámě povídá : Nejdříve někdo zaparkujte to auto, ať tady nestojí, její manžel sednul do auta, objel to k Bille, a vrátil se zpět na parkoviště a zaparkoval. Policista dal dámě dýchnout, a povídá, to je blbej vtip ?? Vy nabouráte auto, nechcete se dohodnout, a pila jste ??? Takže řidičák a nebudeme o tom diskutovat. Paní povídá : Jak jsme tu stáli, a dlouho na vás čekali, tak jsem si skočila domu pro svetr a dala si panáka, protože mi byla zima. A jelikož vedle ni stál její muž, ketrý ale v té chvíli nevnímal situaci, tak do něj strčila a říká : Že jo ?? A manžel sebou škubnul a říká : Panáka, to je blbost, vždyť doma není ani pivo....A na to policajt : Pane, ukažte mi řidičský průkaz ! A chlap povídá : Já vůbec žádný nemám....Dopravák se chytil za hlavu, a potichu říká, víte co ?? Dáte nám pokutu tisíc korun, že jste řídil bez řidičského oprávnění, a my radši pojedeme, než se tady ještě na něco přijde. Paní šla před komisi na dopravním inspektorátě, dostala deset tisíc pokuty, zákaz řízení na dva roky. A pak jsme zjistili, že to byla paní učitelka ze základní školy na Proseku...
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Re: Vtipy, nevšední situace, zábava

Příspěvekod freewall v 11.9.2009, 11:04

:grin: :haha: Gumajzi, Gumajzi.... ty jsi hotovej lidovej vypravěč, kdyby ještě žil Menšík, tak s tebou může točit Bakaláře :)))) :palec:
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
freewall
 
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 19:39
Bydliště: od Kladna

Re: Vtipy, nevšední situace, zábava

Příspěvekod Jirásek v 7.10.2009, 9:20

Tunning pro začínající řidiče.
Přílohy
getimg88.jpg
getimg88.jpg (25.65 KiB) Zobrazeno 10753 krát
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
Jirásek
 
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 16:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol

PředchozíDalší

Zpět na Rady, Tipy, Zkušenosti

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron