POI - CZ-Kempy

Off Topics...

POI - CZ-Kempy

Příspěvekod Crusy v 7.5.2008, 16:11

Právě sem si tak v navigaci procházel kempy..taková inspirace na léto a byl jsem nemyle překvapen některými chybami.Některé ne,že by byly na mapě uplně špatně,,ale vzhledem k souřadnicím to nenavede k vjezdu...Např.Bílý kámen,Habrovice..Až budu mít čas mrknu na ty co nějak tak znám...mrkněte na kempy co znáte...Doporučuji mít pokud někam razíte mít zaškrtlé i ty tomtomácké BZ Kempy.
Tohle nepíšu jako kritiku,ale aby se to mohlo doladit. > Pro ty kteří by to zas nemohli snad pochopit !! :pc:
Samsung Galaxy S III mini GT-I8190N
Lenovo IdeaTab A8-50 G3
Uživatelský avatar
Crusy
 
Příspěvky: 755
Registrován: 14.8.2007, 13:44
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: POI - CZ-Kempy

Příspěvekod Docent v 7.5.2008, 16:20

Sakra, tak to abych předělal rozhledny, k drtivé většině se taky nedá dojet, ale musí se tam pěšky, a někdy pěkný kus :usmev: . U těch, kde jsem byl, jsem přidal alespoň POI parkoviště, ale u většiny nemám ani tušení, odkud se na ně nejlépe leze.
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Docent
 
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 15:39

Re: POI - CZ-Kempy

Příspěvekod Crusy v 7.5.2008, 17:16

Tak třeba Bílý kámen - Doksy je jaksi :zamysl: někde jinde...Nemilé,že?
Jinak to myslím jak píšeš..nepsat souřadnice "až u vody".ale k vjezdové /příjezdové/ cestě..
Přílohy
Bílý kámen.jpg
Bílý kámen.jpg (50.69 KiB) Zobrazeno 2722 krát
Samsung Galaxy S III mini GT-I8190N
Lenovo IdeaTab A8-50 G3
Uživatelský avatar
Crusy
 
Příspěvky: 755
Registrován: 14.8.2007, 13:44
Bydliště: Ústí nad Labem


Zpět na Rady, Tipy, Zkušenosti

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 52 návštevníků