Sloučení několika poi z jiného zdroje než z Poi.cz

Off Topics...

Sloučení několika poi z jiného zdroje než z Poi.cz

Příspěvekod janl v 9.6.2008, 9:50

Dobrý den
Potřeboval bych poradit. Jedu na dovolenou do Itálie. Tedy přes Německo, Rakousko a Itálii. Stáhnul jsem si jejich webů Poi radarů. Jenže jak to bývá je to rozdělené na několik desítek kategorií. Což bych nepotřeboval. Vlastně by mi stačil jeden bod poi všech radarů. Ať má třeba 3 Mb. Prostě mi záleží na tom , aby mi to upozornilo, že tam je radar a ne jestli je na 20 km/h nebo na 50 km/h.
Už jsem to jednou řešil tak, že jsem si to otevřel v Poiedit a vždy jsem otevřel určitý soubor s radary zkopíroval a vložil do jednoho. Tak jsem to dělal pořád až mi vznikl jede. Ale byla to docela hrozná a nepřehledná práce. Proto, kdyby existoval nějaký jednoduchý program. Co by je spojil. Byl bych za něj rád. Představuji si to tak označit poi soubory s radary dát jaký má být výstupní a hotovo.
No jestli něco takového existuje.
Předem děkuji.
janl
 
Příspěvky: 30
Registrován: 20.9.2007, 18:45

Re: Sloučení několika poi z jiného zdroje než z Poi.cz

Příspěvekod Jirásek v 9.6.2008, 10:35

V PoiEditoru otevři jednu kategorii a pak k ní přihrávej další (myslím že to je Nabídka soubor - Appendix, nebo tak nějak). V závěru můžeš zkontrolovat i duplicitu. PoiEdit to všechno umí v pohodě.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
Jirásek
 
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 16:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol


Zpět na Rady, Tipy, Zkušenosti

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků

cron