Off Topics...
Odeslat odpověď

Re: Koupě navigace - rada

1.8.2008, 10:08

Od vcera som majitelom TomTom Go730 Europe 31 (bez RDS). Kupil som z Pixmanie (= pristroj bol vo francuzskom baleni), zalohoval som kompletny software, aktualizoval. Pristroj obsahuje mapy Western and Central Europe vo verzii v800.1766, Software: Apl 8.001 (9115/080307), OS: 164445. Pristroj neobsahoval slovensky hlas Barbara, ale pri aktualizacii sa nainstaloval a funguje bez problemov.

Pri prvom teste (cesta z prace domov :koul: ) pristroj navigoval spravne na pozadovanu ulicu (popisne cisla domov nepozna). Po aktualizacii GPS fix-u vyhladava druzice rychlo a ak najde, tak drzi aj pri horsich prijmovych podmienkach. Zatial maximalna spokojnost, prave som objednal dalsie 2 pre kolegov do prace :palce: .

Chcem sa Vas spytat, v akom casovom intervale vychadzaju asi nove mapy?

Re: Koupě navigace - rada

1.8.2008, 10:20

Tusim tak 3x do roka. Zrovna ted budou novy mapy po prazdninach (spolehlive to oznami "akce" TomTomu - sleva stávajících map :grin: )
Jinak gratuluju k dobré volbě :-)

Re: Koupě navigace - rada

1.8.2008, 11:19

ahoj vojta. som si doteraz nejak najivne myslel, ze pre modely 730T a 930T je platna ta ista verzia mapy western and central europe, ale ako vidim, tak som sa mylil..ty mas novsiu..

Re: Koupě navigace - rada

1.8.2008, 11:24

Servus Logic. Doporučuji si přečíst toto:
viewtopic.php?f=3&t=1745

:-)

Re: Koupě navigace - rada

1.8.2008, 11:25

Uz to taham..sakra, pise mi to, ze to bude trvat 4,5 hodiny :KO: asi skusim inokedy.
ps: je nutne pouzivat zalohovanie cez TT Home, alebo staci oznacit vsetky subory na internej pamati TT a prekopirovat do pc / napalit na dvd? (zobrazuju sa mi vsetky subory). Dakujem.

Re: Koupě navigace - rada

1.8.2008, 12:58

Stačí vše překopírovat. TTHome dělá přesně to samé.

Re: Koupě navigace - rada

1.8.2008, 13:39

logic píše:Uz to taham..sakra, pise mi to, ze to bude trvat 4,5 hodiny :KO: asi skusim inokedy.
ps: je nutne pouzivat zalohovanie cez TT Home, alebo staci oznacit vsetky subory na internej pamati TT a prekopirovat do pc / napalit na dvd? (zobrazuju sa mi vsetky subory). Dakujem.


Já bych to moc nepřerušoval když už se to jednou rozjelo.
TT Home nepatří k hvězdám na nebi stability a logického chování :zamysl:

Re: Koupě navigace - rada

2.8.2008, 3:27

Zálohuji jedině tak,že otevřu TT jako vnější disk a nakopíruji do PC. Pokud se mi chce,tak občas vypálím na DVD...

Re: Koupě navigace - rada

22.8.2008, 19:18

Tak jsem v červnu garmina 660FM koupil.Chtěl bych se podělit o pár postřehů. Po střední a západní evropě naviguje naprosto přesně,horší to bylo v chorvatsku ,kde některé nové silnice v mapách neexistovali.Nestalo se mi ,že by zamrzla nebo si nevěděla rady a nutila mě otočit.Přepočítáva docela rychle,hlas v navigaci je příjemný.Bluetoot komunikuje skoro se všemi mobily,kromě mobilů se symbienem,tam to moc nechodí.Funkce FM je výborná,zvláště v zemích,kde se nedá poslouchat rádio a nemáte k dispozici autorádio s cd a mp3 posloucháte z pamětovky a navigace jede dál .Viditelnost displaye je dobrý i na slunci.Dopravní informace nejsou taky k zahození.Co bych vytknul 660tce,je pouze jeden průjezdní bod.Možná existují i lepší navigace,ale za 7300Kč to myslím byla dobrá volba.

Re: Koupě navigace - rada

22.8.2008, 21:47

2 stanley.68 jen si dovolím trochu poupravit - mám SE M600i (se Symbianem) a s 660 spolupracuje perfektně - tel.seznam, volání - přijaté, zmeškané a volané čísla zobrazí bez chyby - jen SMS nenatáhne z telefonu, ale jdou z navigce odeslat.

Re: Koupě navigace - rada

26.8.2008, 11:48

pro andílek.Abych byl přesnější ,zkoušeli jsme nokii N73 a E60 a sms nechodili a nechtěli se připojit,až asi napočtvrtý se chytli.Oproti klasický nokii fungovala asi třetina funkcí.Pak jsem zkoušel samsunga a i když nebyl na seznamu podporovaných tak chodil bezproblému.

Re: Koupě navigace - rada

3.10.2008, 12:37

Pokud by někdo měl zájem o TomToma ONE XL (starší provedení) - domnívám se že TOTO je cenově docela zajímavá nabídka.

Výběr navigace - rada

13.10.2008, 21:53

Čau, mám problém, vybral jsem si cenove dostupnou Navigon 2200, ale bylo mi doporuceno si ji nekupovat, nemohl by mi nekdo prosim poradit nejakou v priblizne stejne cene, ktera ma ty same funkce ? Mockrat vsem diky 8-)

Re: Koupě navigace - rada

20.10.2008, 10:35

Zdravím Vás. Potřeboval bych poradit o koupi navigace. Mám vyhlédnuté modely Tom Tom Go 730 a Mio Moov 360u a nevím který vybrat, mohl by mi někdo poradit, která bude ta pravá? Díky všem za rady :usmev:

Re: Koupě navigace - rada

20.10.2008, 10:54

To je stejný jako se ženskou, taky Ti nikdo nikdy neporadí. A Když, tak většinou blbě. Nenech si radit :koul: Vem každou (navigaci) do teplejch a........rozhodni se sám :-)
Teď vážně: Navigon nemůžu soudit, páč nemám zkušenost osobní, takže bych Ti dopručil TomTom. Ideální věci neexistujou!
Odeslat odpověď