jojo, ono se řekne "Aktualizujte POI body! A ve vašem bydlišti to jde velmi snadné", ale pro mne stále ještě není a taky bych chtěl přispět troškou do mlýna.
1) tak mě se snad (alespoň na mapě na poi.cz u mne v kompu) podařilo opravit údaj o BZ ostatní na silnici (chybně Krabčice-Rovný) o čerpací stanici zadáním nových součadnic a opravou na Krabčice-Citov-směr Mělník.
co se mi však už dva dny nedaří (a Jeníček - LPG starosta to může dosvědčit), že jsem chtěl přidat nový POI bod na LPG u silnice z Roudnice n.L. na Polepy v obci Vědomice-Zavadilka (na konci obce) a ať jsem zadával souřadnice jak zadával, vždy to hodilo chybku a nešlo uložit do fontu. Ať jsem zadával ve stupních, min a sec., nebo v Lon a Lat.
Tak jsem na PoiEditu souřadice ve st.,m.,sec z mapy z POI.cz s pomocí Coordinátor Calkulátoru převedl na LON a LAT a zadal do kolonek u +připadt nový Poi.bod a sláva už nové údaje o nové LPG čerpací stanici šly odeslat a potvrdilo se mi odeslání.
Přišel mi pak od Jeníčka dopis k upřesnění koordinátů, neboť mu to hodilo bod někam k řece. Tak jsem mu poslal správné souřadnice ve stupních, min. a sec. a odpověděl, že to už je lepší.
Proč ale nešly odeslat přímo součadnice ve stupních, min. a sec. to nevím doposud.. Tak buďto budu otravovat v případě LPG kolegu Jeníčka a u radaru třeba kolegu Jiráska a nebo se budu věnovat jenom opravám- to mi (snad) jde...
,
...vím, nikdo z nebe učenej nespadl..ale já už se s tím trápím dva dny
a tak rád bych pomohl dobré věci...tak ahoj