Povinné ručení podle ujetých km

Off Topics...

Výše POV podle počtu ujetých km je:

Výborný nápad
5
21%
Celkem rozumný nápad
9
38%
Nic moc
4
17%
Naprostá hloupost
6
25%
 
Celkem hlasů : 24

Re: Povinné ručení podle ujetých km

Příspěvekod Docent v 11.11.2008, 9:00

Mudrunka píše:Gunajsi

:grin: :jupi: :blazen: :zed: .
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Docent
 
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 15:39

Re: Povinné ručení podle ujetých km

Příspěvekod Gumídek v 11.11.2008, 9:01

Pánové omyl, ty žlutí s pruhy a s nápisem AAA na zadních dveřích, to jsou taxíky, bohužel. Od firmy AAA, kteří si platí stání na letišti. Paradox je, že ti samí nadávali na smluvní dopravu z letiště (stříbrné vw Passaty), že jezdí jako prasata. Od doby, co stojí na letišti, jezdí úplně stejně, ne-li hůř. Ale já na vašem místě bych případné stížnosti na styl jejich jízdy (ohrožování ostatních účastníků silničního provozu) adresoval na stránky http://www.aaa-taxi.cz...Majitel firmy si to rád přečte....A není to ironie, ale fakt...
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Re: Povinné ručení podle ujetých km

Příspěvekod Scorpio_cz v 11.11.2008, 10:05

Gumajz píše: ... Ale já na vašem místě bych případné stížnosti na styl jejich jízdy (ohrožování ostatních účastníků silničního provozu) adresoval na stránky http://www.aaa-taxi.cz ...

Asi by bylo dobré to teple lidsky bonzovat i s SPZ-kama, co ?
No dám si na ty žluťásky extra majzlíka - až mi tam zas nějakej hodí potkana a zašlajfne brzdy tak to asi fakt napráším.
Uživatelský avatar
Scorpio_cz
 
Příspěvky: 678
Registrován: 5.6.2008, 21:21

Re: Povinné ručení podle ujetých km

Příspěvekod Gumídek v 11.11.2008, 19:17

Co chceš dělat, když někdo hází špínu svým chováním na ty slušné....?? Je to asi jediná možnost....
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Re: Povinné ručení podle ujetých km

Příspěvekod Scorpio_cz v 11.11.2008, 19:33

Upřímně - nejradši bych byl kdyby nebylo potřeba dělat nic.
Dneska jsem si vychutnal narvanou Prahu až skoro do bezvědomí.
Kombinace uzavřeného Vyšehradského tunelu, vysypaných klád v myší díře, bouračky na magistrále,
další poblíž Kulaťáku a čehosi v tunelu Mrázovka způsobilo průjezdnost Prahy limitně se blížící 0.
Vzhledem k požitku maje z takové jízdy se mi trochu osvětlilo proč někteří jezdí tak jak jezdí.
Dneska to bylo na to půjčit si ještě jedny nervy :nositka: :nositka: :nositka: :blazen:
Uživatelský avatar
Scorpio_cz
 
Příspěvky: 678
Registrován: 5.6.2008, 21:21

Re: Povinné ručení podle ujetých km

Příspěvekod Docent v 11.11.2008, 19:50

Gumajz píše:Co chceš dělat, když někdo hází špínu svým chováním na ty slušné....?? Je to asi jediná možnost....

Já jel asi před 2 léty v pátek odpoledne do Brna... Což je adrenalinová záležitost, i pokud na D1 není zrovna žádná uzavírka, bouračka apod. ... No a ten pátek bylo obojího dost, takže jsem se neustále míjel s nějakým debilem v červeném Opel Astra s brněnskou SPZ... Předjížděl zprava, odstavným pruhem, jel hodně přes 130 a celkem jsem ho dojel asi 5x, když stál někde před zácpou v levém pruhu a čuměl jak vyoraná myš... Vzadu na autě měl webové stránky firmy (už si bohužel nepamatuju jaké), takže jsem se po návratu na ten web podíval, našel si jejich mail a napsal jim, že takového idiota, jako je řidič jejich červené Astry SPZ-XX-XX, jsem neviděl už hodně dlouho, a popsal způsob jeho jízdy...
Odpověď jsem nedostal, tak to byl asi pan řídící nebo majitel :grin: .
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Docent
 
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 15:39

Re: Povinné ručení podle ujetých km

Příspěvekod Jirásek v 11.11.2008, 20:45

Je to sice OT, ale tady se již plácá o všem možném, proto si také dovolím.
Scorpio_cz píše:.... vysypaných klád v myší díře..

Jel jsem tam pod Baranďákem krátce po tom, co se to stalo. Moc hezké, v tom nejhorším myslitelném místě "kamion" dřevařů, vezoucí pořádnou kulatinu, položený na boku, kmeny se válely po vozovce. A byl tam tak pěkně zapasovaný, to se holt pozná mistr :blazen: .Policajti na to nevěřícně zíraly :shock3: . Moc jsem jim nezáviděl, šílená situace.
Hned jsem to volal na Zelenou vlnu, operátorka chvíli vůbec nechápala o co jde.
Docela by mne zajímalo, jak to z toho tunýlku vytahaly všechno ven. :zamysl:
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
Jirásek
 
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 16:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol

Re: Povinné ručení podle ujetých km

Příspěvekod mila-p v 11.11.2008, 21:26

Já jsem se dnes ráno nemohl vysekat z Bílé Hory - Patočkova ucpaná v obou směrech do tunelů na Smíchov, přes Strahov dolů to samé - normální past! Odpoledne na 5. května před sjezdem na Jižní spojku zase dodávka s rozbitým čumákem a šňůra kamionů ji objížděla kudy to šlo, takže taky chaos. Bude ale ještě hůř - aut, uzavírek a nehod přibývá a už to (nejen) Praha prostě nepobere...
TomTom GO 950 Traffic RDS-TMC, Apl.: 9.401, Mapa: EU+US v845.2702
TomTom GO 730 Traffic, RDS-TMC, Apl.: 9.401, Mapa: W_a_C_E v840.2562, Waze
Samsung Galaxy Note 16GB, Win 10 Home 64bit
Uživatelský avatar
mila-p
 
Příspěvky: 940
Registrován: 2.5.2006, 23:05
Bydliště: Praha 8

Re: Povinné ručení podle ujetých km

Příspěvekod Lenicka1313 v 12.2.2011, 15:50

Rozhodně je bezvadnou volbou kouknout na [editováno: reklama xxxxxxxxxxxxxxxxx]. Můžete zde nalézt srovnání všech povinných ručení největších pojišťoven u nás a určitě to hodně ulehčí práci. Z vlastní zkušenosti mohu jednoznačně doporučit, vše je přehledné a jednoduché. Navíc server nabízí speciální nabídky přímo od nich, takže si zde vybere opravdu každý.
Lenicka1313
 
Příspěvky: 1
Registrován: 12.2.2011, 15:49

Re: Povinné ručení podle ujetých km

Příspěvekod Gumídek v 12.2.2011, 23:04

Lenicko, reaguješ na příspěvek z roku 2008....
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Re: Povinné ručení podle ujetých km

Příspěvekod vid02 v 14.2.2011, 7:36

To je Leničce jedno, ona totiž tenhle příspěvek s odkazem na onen web cpe všude... Patrně má s tím serverem něco společného, nejspíš jí tečou nějaké penízky.
vid02
 
Příspěvky: 120
Registrován: 10.4.2010, 0:42

Re: Povinné ručení podle ujetých km

Příspěvekod Henry v 15.2.2011, 11:26

Odkaz odstraněn a uživatel zabanánován.
Henry
 
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 19:43
Bydliště: Bolatice

Předchozí

Zpět na Rady, Tipy, Zkušenosti

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků

cron