Nová kategorie ze zúženého výběru již existují kategorie?

Off Topics...

Nová kategorie ze zúženého výběru již existují kategorie?

Příspěvekod Marcus v 7.1.2010, 16:00

Lze vytvořit novou kategorii tím způsobem, že vezmu stávající a vyfiltruju z ní zúžený výběr POI?

Příklad: tenhle týden jsem dost zásadně zaktualizoval čerpačky Benzina - doplnil tel. čísla, adresy, otvírací doby, zda nabízejí palivo Verva Diesel atd. (vše do patřičných políček), převážně u stanic Benzina PLUS, někde i u menších benzinek. Mám diesela s TDCi motorem, beru jen u Benziny a sice aditivovanou naftu Verva (takových lidí je, zjistil jsem, poměrně dost). A tudíž bych rád měl vlastní kategorii

Zkoušel jsem uložit si kategorii do počítače (download) jako KML a před tím jsem ji odfiltroval tak, že jsem do políčka hledat dal slovo verva. Ale při ukládání to uloží celou kategorii, ne pouze odfiltrovaný výsledek.

Jezdím docela často s navigací (iGO 8.3.2), mám ji nainstalovanou v PDA mobilu HTC Touch HD, kde je i mobil. Možnost během jízdy dohledat benzinky na trase a přímo je obvolat (např. zjistit rozdíly v cenách PHM) z políčka vyhledaného POI (je tam tlačítko Volat, tel. číslo se bere z informace o POI) je naprosto super. Ale když chci dohledat jen benziny, kde mají Vervu, tak to nejde (informace Verva je v poznámce, a tam už iGO neumí hledat, hledá pouze v názvu POI).

Čili proto bych rád měl možnost uložit si jen vyfiltrovaný výcuc z již existující kategorie a pokud to nejde, tak udělat kategorii novou z výběru již stávající kategorie.

Poradíte někdo?
Marcus
 
Příspěvky: 5
Registrován: 2.7.2009, 16:05

Re: Nová kategorie ze zúženého výběru již existují kategorie?

Příspěvekod Jirásek v 7.1.2010, 18:43

Duplicita příspěvku, zcela zbytečné. viewtopic.php?f=1&t=846&p=34567#p34567
Zamykám
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
Jirásek
 
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 16:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol


Zpět na Rady, Tipy, Zkušenosti

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků

cron