Rybářské revíry

Off Topics...

Rybářské revíry

Příspěvekod Wasabi v 24.1.2010, 11:35

Ahoj napadlo mě, že by nemuselo bejt špatný udělat POI s rybářskými revíry. Tím myslím ne soukromé, ale svazové. Mohlo by se to rozdělit do krajů, a každý by si pak mohl stáhnout to co mu vyhovuje. Vím, že vytvořit takovou databázi by nějakou dobu trvalo ale myslím že by to moho bejt užitečný. Já například ani kolikrát nevím kde kterej revír je a jak se k němu dostat :D Začal bych si tedy ukládat pozice jednotlivých míst a dal bych je k dispozici někomu kdo by to pak celé tady vystavil. Jestli to je hloupost, tak se omlouvám a klidně mě ukamenujte :vino: :vino: :doutnik:
Wasabi
 
Příspěvky: 8
Registrován: 18.12.2008, 17:35

Re: Rybářské revíry

Příspěvekod Gumídek v 24.1.2010, 17:16

Jestli je chceš udělat, tak si je ukládej, a také pak udělej kategorii. Jestli myslíš, že si uložíš místa, a někdo tu ostatní práci udělá za tebe, tak na to se nespoléhej...Jinak na založení kategorie jsou návody.
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Re: Rybářské revíry

Příspěvekod Wasabi v 24.1.2010, 20:03

Jasan, ja jsem to moc nestudoval jak to tu chodi. Ale jestli to je tak jak rikas tak bych si to zacal ukladat a az bych toho mel vic tak bych to pak asi udelal. Tak dik za odpoved.
Wasabi
 
Příspěvky: 8
Registrován: 18.12.2008, 17:35

Re: Rybářské revíry

Příspěvekod Gumídek v 24.1.2010, 23:50

Ano, přesně tak. A návody jsou nahoře, na hlavní stránce Fóra....
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Re: Rybářské revíry

Příspěvekod Karel.IV v 17.3.2010, 8:18

Udělal jsem již databázi soukromáků nebo jsem mněl většinu již projetou tak jsem to tu pověsil ať se podělím s ostatníma. Svazovky mám taky zmapované ale nejsou veřejné,
jde o Jižní a Severní Moravu a část Jižních Čech a pár míst na Řekách Labe a Vltavy kde se zdržuji opravdu krásní kapři nad 15 kg ale nechci aby tyto místa byli vydrancované od masařů to ať si zajedou na soukromou vodu ( Kaprodrom ) každý rybář má svoje místa kde se ryby zdržují a jsou to tutovky my co chodíme do zaměstnání a nemáme tolik času na to abychom seděli u vody každý den a čekali až nám něco zabere, já si chci o víkendu dobře zachytat a to je třeba vědět kam na ně a tato místa bych určitě zveřejňovat nechtěl nemluvím o tom že je třeba si tato místa prokrmovat , můj seznam zaměřených míst je až příliš konkrétní na daná místa, jinak takový seznam existuje na Slovensku ( Rybářské revíry Slovenské Republiky ) je to mapa která stojí 15 euro a je v nabídce map pro Garmin .

PS. Jinak pokud budeš mít chuť něco vytvořit tak ti přeji ať se ti daří je to fuška musíš pracovat s mapou zjistit souřadnice ty pak následně převést pro navigace soukromáky jsem dělal půl roku doma po zimních večerech musel jsem navíc obtížně zjišťovat kontakty .

Karel C.
:cheers:
Karel.IV
 
Příspěvky: 1
Registrován: 19.2.2009, 22:20

Re: Rybářské revíry

Příspěvekod Tenchkiller v 5.1.2011, 15:30

Dobrý nápad :palce: , v soupisu revírů na stránkách ČRS, nebo přímo v soupisu u RŘ už jsou souřadnice revírů vytištěné. Ale bude to makačka je všechny zpracovat. Jsou jich stovky. Už jsem na tom začal pracovat doma, ale nemám tolik času co bych potřeboval...
Tenchkiller
 
Příspěvky: 1
Registrován: 5.1.2011, 14:30


Zpět na Rady, Tipy, Zkušenosti

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 návštevníků

cron