Bankomaty Drive In nebo Through

Off Topics...

Bankomaty Drive In nebo Through

Příspěvekod pepa praha v 30.3.2010, 18:23

Měl bych typ a nabízím i pomoc.
Skupina bankomatů je sice fajn, ale já používám navigaci výhradně v autě potřebuji tedy znát u kterého bankomatu se dá zastavit nebo stát než si člověk vyzvedne hotovost.

Příklad. Bankomat ČS na stanici Vyšehrad je mi k ničemu, když se široko daleko nedá zastavit. Podobné je to třeba s ČS a ČSOB bankomatem na Kaprově ulici, když je to v zóně pro rezidenty a za rohem číhají Měšťáci, atd. atd. :KO:

Naopak třeba bankomat ČS na Zličíně u Ikea, vždycky naprosto v pohodě. Bankomat KB u Billy pod Bauhausem na Pankráci, možno zaparkovat zdarma i na hodinku! Atd. atd. :palce:

Zbyněk
pepa praha
 
Příspěvky: 6
Registrován: 11.11.2008, 14:51

Re: Bankomaty Drive In nebo Through

Příspěvekod Jirásek v 30.3.2010, 20:32

A jak si to představuješ :zamysl: , to by mne docela zajímalo. Nic ve zlém, ale jak zjistit v rámci celé ČR u všech bankomatů na poi.cz možnosti zastavení. Následné přesypání takto vybraných bankomatů do jiné kategorie ......
To nemluvím o hromadě duplicitních bodů na serveru.
Asi mám malou fantazii, sorry Něco podobného jsem neviděl ani na jiných zahraničních serverech s podobnou tématikou.
V žádném případě však nezatracuji Tvoji snahu, jen se bojím, aby nevznikla obdobná kategorie třeba "potraviny s možností parkování" .......
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
Jirásek
 
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 16:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol

Re: Bankomaty Drive In nebo Through

Příspěvekod pepa praha v 30.3.2010, 20:59

Nevím. Byl to námět do diskuze.
Prostě mě jenom štve, když potřebuji hotovost, a to ne jenom v Praze, a buď mě navigace přivede k pěší zóně nebo na místo kdy jsem na odstřel městskou nebo státní policií.
Prostě POI bankomatu u kterého se nedá do 30 metrů zaparkovat, tak aby člověk nebyl na odstřel policajty a taky zdarma je pro navigaci do auta prostě k ničemu.

Zbyněk
pepa praha
 
Příspěvky: 6
Registrován: 11.11.2008, 14:51

Re: Bankomaty Drive In nebo Through

Příspěvekod eidz v 31.3.2010, 7:39

Zatím jsem v podobné situaci nebyl, ale asi bych to viděl na novou kategorii Parkování u bankomatů. :zamysl: Protože buď v původní kategorii do poznámky psát, kde se dá parkovat (budou to dělat všichni? bude to použitelné při hledání v navigaci?) nebo jak ošetřit, že bankomat je v ulici X a parkuje se o 100 m v ulici Y? To je právě problém pěších zón, že sice tam jsou bankomaty, ale parkovat je třeba někde jinde a mnohdy stačí fakt zastavit za tím barákem, kde je bankomat, projít průchodem a je člověk u bankomatu :-)
Ale pak jak synchronizovat tyto dvě kategorie, protože když zruší bankomat, tak by bylo fajn zrušit i příslušné par. místo, pokud jej někdo zadal.
Garmin nüvi 3790T - minulost
Garmin nüvi 765T - minulost
eidz
 
Příspěvky: 236
Registrován: 6.8.2009, 22:43

Re: Bankomaty Drive In nebo Through

Příspěvekod Henry v 31.3.2010, 10:49

Ve vlastním městě se určitě vyznáš a v jiném by mohla stačit kategorie CZ-Nakup_[Globus, Tesco, Hypernova atd.], kde se určitě najde jak bankomat, tak parkovací místo...
Henry
 
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 19:43
Bydliště: Bolatice


Zpět na Rady, Tipy, Zkušenosti

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron