Garmin SP C 510 a spolupráce s PC?

Off Topics...

Garmin SP C 510 a spolupráce s PC?

Příspěvekod WhiteDragon v 22.12.2006, 22:23

Pánové. chci se zeptat, jestli je možné donutit spolupracovat GARMINa Street pilot C510 s PC např. protokolem NMEA-0183? Jde mi o to, zobrazit polohu, případně track ve velké mapě, např. Geobáze, nebo v Infomapě. Hledám a goooglím jako blázen a prd jsem našel.
Díky :-)
White Dragon, vlastní tlapou.
Garmin SP C510
WhiteDragon
 
Příspěvky: 3
Registrován: 22.12.2006, 11:28
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Baharis v 22.12.2006, 23:00

Kdysy jsem to zkoušel s Garmin 76 GPS map a fungovalo mě to s InfoMapou a Route66. Tyto dva prg. mají přímo v nabídce "Stav GPS." Jen byl problém vybrat správný COM a pak se trefit do přenosové rychlosti. Jezdil jsem s NTB na sedadle spolujezdce a normálně mě to malovalo trasu. Jen je to už víc jak pět let.
Jestli to je teda to, co máš na mysli...
GARMIN nüvi 670
Uživatelský avatar
Baharis
 
Příspěvky: 660
Registrován: 1.10.2005, 18:46
Bydliště: Hodonín

Příspěvekod WhiteDragon v 23.12.2006, 9:54

Právě toto bych chtěl vyzkoušet, ale C510 má USB port a po připojení se přihlásí jako další disk:( Leda že by com byl vytažený na napájecí konektor - přes ten komunikuje i TMC přijímač. Je tam jakýsi placatý hodně pinový cosi, asi jak u PDA, tak nevím. Není tam klasik garmin konektor - na ty jsem zapojení někde už našel.
Po USB to asi nerozchodit nepůjde... - Body zájmu to sice dokáže uploadovat, ale vlastně jen dohráním souboru do vnitřní paměti.
Jo holt jednoúčelovka má své nevýhody pro hračičky :(

OT: Ale aspoň jsem už zjistil, odkud vyčtu souřadnice k ručně uloženým bodům, tak občas něco zajímavýho přidám do databází :)
White Dragon, vlastní tlapou.
Garmin SP C510
WhiteDragon
 
Příspěvky: 3
Registrován: 22.12.2006, 11:28
Bydliště: Ostrava


Zpět na Rady, Tipy, Zkušenosti

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků