Radary - pokuty

Off Topics...

Radary - pokuty

Příspěvekod viky58 v 15.12.2010, 2:45

Ahoj jsem tu nový , nevám kam to hodit ale skusim sem :)

jezdím severni morava brno atd ,ale nikdy jsem ještě neslíznul pokutu za rychlost :) a to nejezdím zrovna podle zakona
tak jse ptám , jestli už někdo sliznul pokutu za rychlost na stacionaru nebo usekovém nebo na dalnici (netýka se VW auteček )

jestli to patří jinam tak prosím o přesun dik
viky58
 
Příspěvky: 6
Registrován: 15.12.2010, 2:31

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvekod Jirásek v 15.12.2010, 7:54

Vítám ve fóru.
Znám hodně lidí, co dostali předvolání a následně pokutu (body) za porušení předpisů na stacionárech, úsekáčích a semaforech. Jeden dokonce i za telefonování na stacináru (překročená rychlost a zrovna telefonoval).

P.S. Protože jsi tu nový, doporučuji přečíst viewtopic.php?f=27&t=2758 ::prav:: . Odpadlo by potom divení nad prodlením zveřejnění příspěvku.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
Jirásek
 
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 16:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvekod p12k v 15.12.2010, 7:56

Jojo.Stacionár v Mělníku.Ozvali se po půl roce.Po velké kritice i v TV je už zrušen.
p12k
 
Příspěvky: 18
Registrován: 6.4.2008, 10:48

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvekod freewall v 15.12.2010, 8:00

viky58 píše:Ahoj jsem tu nový.........estli už někdo sliznul pokutu za rychlost na stacionaru nebo usekovém nebo na dalnici (netýka se VW auteček )

jestli to patří jinam tak prosím o přesun dik


Kolego já tedy nevím, ale ty sis snad spletl úplně celé forum. Tohle forum neni o vyměně zkušeností o uložených pokutách za rychlost
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
freewall
 
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 19:39
Bydliště: od Kladna

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvekod Gumídek v 15.12.2010, 9:03

Jirásku, prosím smazat tento příspěvek, nebo ho někam přesuň, ten panáček evidentně ani neví kde je....
Zde je sikuze o radarech, takže umístění, nové radary atd, zde nemají pokuty co hledat....
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Re: Radary - volná diskuse

Příspěvekod viky58 v 15.12.2010, 9:17

No je fakt že se tu řeší radary , ale tohle podle mne stím souvisí jelikož jestli vubec maji všechny stacionáry a usekové a na dalnicích funkční ! o tom jestli jsou na dalnicich radary funkční važně pochybuji :zamysl:

A když už to nepatří do tohohle therdu tak by bylo na snadě udělat therd přimo na tohle ( chytil jsem pokutu na tom a tom radaru ) ?
a pak bude jasné že ten a ten radar neni fake nebo jen budka z prkínek :chlamani:
a duvod je ten že pokud radary třeba na dalnicích nefachaj tak se člověk zbytečně "prčí" :blazen: :zed:
viky58
 
Příspěvky: 6
Registrován: 15.12.2010, 2:31

Re: Radary - pokuty

Příspěvekod Jirásek v 15.12.2010, 11:36

1) přesunul jsem tuto diskuzi z radarů sem.
2) toto není fórum o pokutách.
3) zadané radary jsou zadávány ze zkušenosti uživatelů
4) funkčnost stacionárních úsekových neřešíme. Na jinak funkčním radaru může být technická odstávka, to ho máme vymazat?
5) netuším, na jaké dálniční radary viky58 naráží. Tam jsou pouze mobilní (alespoň dle mých znalostí)
6) pokud hodlá uživatel viky58 úmyslně porušovat pravidla v případě že mu nehrozí nebezpečí represe, je to jeho problém. Takové frajírky však nemám rád, ohrožují ostatní.

Pro nesmyslnost obsahu diskuze, vzhledem k náplni tohoto fóra, vlákno zamykám.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
Jirásek
 
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 16:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol


Zpět na Rady, Tipy, Zkušenosti

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron