Vysvětlení a rada.

Off Topics...

Vysvětlení a rada.

Postby janl on 26.10.2011, 10:27

Dobrý den.
Měl bych takový dotaz. Máme v autě Honda vestavěnou navigaci. Jenže není nic moc. Aktualizace jednou za rok a pokrytí není tak dobré. Ke všemu aktualizace stojí hrozně moc.
A tak přemýšlím o nějaké přenosné navigaci. Bohužel. Takhle to bylo pevně vestavěné v Hondě. Ale, co se dá dělat. V podstatě se rozhoduji mezi Garminem a Tomtomem. Jak jsem na to tak koukal, Garmin má dobré to, že má doživotní aktualizaci mapy Evropy. U Tomtoma nic takového nevidím. Zase má snad nějaké to lepší „HD Traffic“ a „ IQ route“. A povely se dají dávat v Češtině.
Ale moc nerozumím tomu jak je právě služba „HD Traffic“ zpřístupněná do zařízení. Jede to po běžném RDS přijímači, nebo musí mít přístup na internet (třeba přes mobilní telefon)? To bych pak v zahraničí s Roamingem asi vyšlo dráž.
Celkově, jestli by mi někdo poradil co je na trhu za cenu kolem 8000 nejlepší.
Předem děkuji.
janl
 
Posts: 30
Joined: 20.9.2007, 18:45

Re: Vysvětlení a rada.

Postby Gumídek on 26.10.2011, 16:21

Tak si přečti fórum, a zjistíš to....Máme tady sekci Garmin, a sekci TomTom....A tam je vše vysvětleno...A doživotní není do konce života přístroje....to jen oficiálně braná životnost přístroje, takže myslím jen čtyři roky...
Gumídek
 
Posts: 5640
Joined: 18.10.2006, 6:26


Return to Rady, Tipy, Zkušenosti

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron