Jakou vybrat cestovní navigaci?

Off Topics...

Jakou vybrat cestovní navigaci?

Příspěvekod mepp v 7.1.2014, 10:12

Hledám specifickou navigaci fungující přes GPS, ve formě malé krabičky. Něco jako se dává do auta, ale ne fungující přes GSM.
potřeboval bych aby to fungovalo aspoň tři týdny a mohl to sledovat celosvětově.
Protože jsem laik, tak bych se zdejších bardů rád zeptal zda něco takového se vůbec komerčně prodává. Předpokládám, že v HW asi problém nebude, ale nejspíše k tomu bude potřeba i nějaký SW abych tu krabičku mohl sledovat. Existuje něco na ten způsob?

díky za pomoc
mepp
 
Příspěvky: 1
Registrován: 7.1.2014, 10:04

Re: Jakou vybrat cestovní navigaci?

Příspěvekod Jirásek v 8.1.2014, 7:39

Jestli jsem dobře pochopil, nejedná se ti o navigaci, ale o zařízení které zaznamenává polohu a odesílá tyto data uživateli.
Není ani tak velký problém získat data o poloze (například NMEA), ale jak to odeslat v rámci celého světa k uživateli. Napadá mne jediné - satelitní telefon. Ale to bude pěkně drahé a veliké. Určitě žádná malá krabička.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
Jirásek
 
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 16:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol

Re: Jakou vybrat cestovní navigaci?

Příspěvekod Bobb11 v 27.1.2014, 18:58

Hm. To je docela drsný požadavek. Zkuste spíš oslovit nějakého zkušeného technika, aby vám něco takového sestrojil. Nebo se podívejte na ebay..
Bobb11
 
Příspěvky: 1
Registrován: 27.1.2014, 18:53


Zpět na Rady, Tipy, Zkušenosti

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron