Nový POI - památky Prahy

Off Topics...

Re: informace pro veřejnost

Příspěvekod Docent v 24.9.2008, 20:07

Kecanek píše:Např. u rozhledny Klínovec u Božího Daru je poznámka nepřístupná, proč by to nešlo i jinde? (Mimochodem rozhled i bez rozhledny je úchvatný.)

Protože rozhledny mají pečlivého správce :haha: :mad2: .
BTW konkrétně s těmi zámky máš celkem pravdu, já byl vloni na dovolené v jižních Čechách a když mně navigace tvrdila, že poblíž trasy je zámek, tak jsem se zastavil a bylo to dost smutné, v jednom domov důchodců, v druhém ústav padlých panen, v třetím to zkrachovalé JZD (takže všechny nepřístupné a nebýt toho, že to bylo v POI, tak bych ani netušil, že jde o zámek). Na druhou stranu Hluboká a Červená Lhota nezklamaly :usmev: .
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Docent
 
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 15:39

Re: Nový POI - památky Prahy

Příspěvekod Gumídek v 25.9.2008, 8:02

Na toto narážím i u jiných poi. Již přes měsíc při svém ježdění dělám aktualizaci restaurací(a kaváren) a hotelů(a pensionů atd)....Proč to říkám....Zde v Praze a potažmo ve středočeském kraji to zaktualizuji(tady se pohybuji denně), ale mimo ? Tam by admini kategorií potřebovali, aby se všichni rozhlédli po svém okolí. Ale myslím tím fyzicky, a oznámili vše neaktuální, aby to mohli opravit.....Ve všech kategoriích...Ale aby nečerpali informace z netu...Dám příklad : jen nektualizovaných restaurací je na www.mapy.cz cca 50% (na ostatních mapách je to ještě horší)...Já jim chyby postupně oznamuji,ale jde to pomalu....
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Re: Nový POI - památky Prahy

Příspěvekod Kecanek v 10.10.2008, 22:18

Proč jen admini? Stačí prostý lid, když dá vědět a admin by to jen mohl zkontrolovat.
Kecanek
 
Příspěvky: 4
Registrován: 16.3.2008, 8:52

Re: Nový POI - památky Prahy

Příspěvekod Gumídek v 11.10.2008, 9:12

Takhle jsem to myslel, aby všichni ve svém okollí (když budou mít chuť a čas) zkontrolovali POI dle skutečnosti (opakuji-dle skutečnosti-ne podle netu) a zadali opravy. A admini to zautorizují. Jenže jsem to sem psal již několikrát a nic. Stále ještě kontroluji restaurace v Praze a okolí, a pořád ještě nejsem na konci. Stále ještě nacházím chyby....Jenže pro jednoho je to šílená práce (míla již dělá jinou práci a už na to nemá tolik času). Objedu v centru pět ulic (protože je zde restaurace,či kavárna na každém rohu) a mám plnou A5 oprav....a doma pak sedím hodinu až dvě a opravuji a opravuji. Nestěžuji si, jen jsem rád, že mám tolerantní pořítelkyni, která mne v tomto podporuje, jiná už by mi dala kufry za dveře....
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Předchozí

Zpět na Rady, Tipy, Zkušenosti

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků

cron