POI do Sygic Mobile

Vše o gps navigacích, novinky, linky, dotazy, upozornění...

Moderátor: eidz

Re: POI do Sygic Mobile

Příspěvekod Chorche v 5.8.2018, 19:32

Jsem dlouholetým uživatelem Sigicu (kdysi na Nokii se symbianem, doteď na androidu Sygic Car) a umím používat zdejší POI (překonvertovat do rupi, naimportovat do telefonu, nastavit aby se zobrazovaly, nastavit upozornění...). Teď jsem získal zadarmo iphone SE v akci za koupi tepelného čerpadla od Buderusu. Nemám jabka rád, ale chtěl jsem tomu dát šanci kvůli malé velikosti a dobrý čitelnosti displeje. Sygic car jsem na jabku rozchodil, podařilo se mi naimportovat poi (rupi i bmp) přes itunes, podařilo se mi i nastavit aby se zobrazovaly na mapě a v levém sloupečku. Ale nepodařilo se mi rozchodit upozornění jak vizuální, tak zvukové (v sygicu to nastavené mám, ale prostě to nefunguje). Přitom defaultní poi sygicu (radary, rychlosti) normálně fungujou při stejném nastavení. Netušíte prosím někdo v čem je zakopaný pes? Na podporu sygicu nemá smysl psát, ty jsem týden bombardoval s dotazem proč nejde koupit verze world... Díky moc předem!
Chorche
 
Příspěvky: 2
Registrován: 3.9.2007, 9:37

Re: POI do Sygic Mobile

Příspěvekod Chorche v 14.8.2018, 14:04

tak si odpovím sám, support sigicu mi asi po týdnu napsal, že verze pro ios neumí upozornění na vlastní poi...
Chorche
 
Příspěvky: 2
Registrován: 3.9.2007, 9:37

Předchozí

Zpět na Ostatní navigace

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron