Vlastní POI v navigaci Traffix 43

Vše o gps navigacích, novinky, linky, dotazy, upozornění...

Moderátor: eidz

Vlastní POI v navigaci Traffix 43

Příspěvekod vsorf v 6.1.2009, 20:57

Zdravim,

nejprve bych uvedl, ze jsem zkousel snad vsechny zde (na foru) uvedene moznosti jak vlozit do navigace vlastni POI body

protoze o teto navigaci tady neni ani slovo tak uvodem na cem bezi:
iGO 8, mapove podklady TeleAtlas
url: http://www.takems.com/products.php?cate ... traffix_43

a tedy prosim o radu vsech kteri se v tom vyznaji jak je tedy dostat do navigace

speedcameras se mi podarilo bez problemu, nakopiroval jsem do patricne slozky soubor: SpeedcamUpdates.spud
a po restrartu navigace jsou jiz uvedeny na mape.

chtel jsem pro otestovani vlozit MHD zastavky v praze. stahnul jsem si zde na serveru soubor: CZ-MHD_Praha_BUS.ov2
prevedl jsem ho jak se zde pise do souboru: iGO.kml vytvoril se i soubor igo.db a samozrejme soubor.csv -> pomoci aplikaci:
PoiEdit a TT5_iGO.exe .... to uz jsem ale bouzel nezjistil kam nakopirovat.. tak aby se to projevilo.


prikladam zip se stromovou strukturou cele SDkarty v navigaci

---
dekuji za jakekoliv info
ps: navigaci jsem dostal darem :-)
Přílohy
traffix43-tree.zip
(89.11 KiB) 1220 krát
vsorf
 
Příspěvky: 2
Registrován: 5.1.2009, 14:49

Re: Vlastní POI v navigaci Traffix 43

Příspěvekod Docent v 6.1.2009, 21:17

No nechci kecat, ale stahovat .ov2 soubor a pak ho převádět do .kml pro iGO, když se nechá stáhnout rovnou to .kml (navíc s diakritikou) mně přijde, hm, kapánek, zvláštní...
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Docent
 
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 15:39

Re: Vlastní POI v navigaci Traffix 43

Příspěvekod vsorf v 7.1.2009, 14:01

jasne.. ale zatim mi je stejne ten soubor KML k nicemu.. kdyz nevim jak ho do ty navigace dostat..

vypada ze se v tom vyznas.. tak budu rad kdybys hodil par tipu.. jak na to... napriklad do jaky slozky to nahrat, jestli tento format je vubec k necemu anebo ten spravny pro system iGO 8 atp.

diky...
vsorf
 
Příspěvky: 2
Registrován: 5.1.2009, 14:49

Re: Vlastní POI v navigaci Traffix 43

Příspěvekod Docent v 7.1.2009, 14:52

Správný určitě je, protože jsem iGO 8 chvilku zkoušel, a bez problémů mně to s ním fungovalo. Kam to nahrát do té navigace netuším (ten tvůj soubor xps neotevřu, Windows se k němu neznají). Ale rozhodně bych pro začátek začal přímo kml souborem staženým odsud, problém může být i v té konverzi z ov2.
Naposledy upravil Docent dne 7.1.2009, 15:28, celkově upraveno 1
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Docent
 
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 15:39

Re: Vlastní POI v navigaci Traffix 43

Příspěvekod Jirásek v 7.1.2009, 15:16

sekce KNOWLEDGE BASE (VĚDOMOSTNÍ DATABÁZE) a iGO / Mio nepmáhají :zamysl: . Vždyť tam je slušný návod?
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
Jirásek
 
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 16:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol


Zpět na Ostatní navigace

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 návštevníků