POI do Sygica přímo?

Vše o gps navigacích, novinky, linky, dotazy, upozornění...

Moderátor: eidz

Kolik uživatelů zdejšího fóra používá Sygic? Hlasujte!

Ano mám a chci přímé generování na poi.cz
40
87%
Nemám nebo nechci přímé genrování souboru pro Sygic
6
13%
 
Celkem hlasů : 46

Re: POI do Sygica přímo?

Příspěvekod Docent v 23.12.2009, 7:43

Ještě že sis ty děti pořídil až poté, co já jsem si pořídil AutoMapu, jinak jsem byl bez POI :grin: .
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Docent
 
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 15:39

Re: POI do Sygica přímo?

Příspěvekod freewall v 23.12.2009, 7:48

A co ten Rossini? Existuje vůbec? Bude někdo řešit takovéhle věci? Já tě plně chápu Henry, přeci nelze otázky zdejších lidiček odbýt tím, co jsi napsal. Vždyť tyhle lidičkové tady pomáhají tvořit nějaké hodnoty, abys je pak mohl řešit "komerčně" :koul:
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
freewall
 
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 19:39
Bydliště: od Kladna

Re: POI do Sygica přímo?

Příspěvekod tolan1 v 23.12.2009, 10:08

Přátelé, určitě by se nenašel nějaký šikula, který by čas od času připravil aktualizační balíček nejdůležitějších POI bodů k přímé instalaci do Sygicu? Tomu, kdo si je převádí častěji se to zdá jako brnkačka, ovšem my ostatní, kterým se to nedaří máme smůlu. Když už ne s čistého fandovství pro věc (Radary, Kontroly, WiFi atd), tak za rozumnou odměnu?? Nebo za odměnu připravit fungující, spolehlivý "blbuvzdorný" nástroj, který převede POI tak, aby je bylo možno přidat vždy jako náhradu stávajících, zastaralých = přehrát. Velká škoda, že již je TomTom pro svoji mapovou zastaralost takřka nepoužitelný, tam jsme to s POI body všichni jednoduše bez problémů zvládali.
Tak ještě jednou, máme ty vánoce, udělá někdo byť i jednorázově dobrý skutek?? Hezké svátky a úspěšný další rok 2010. :vino: :pc:
N82 Sygic Mobile, NDrive, TomTom, GMobileXT, MN 7 potřebující s.č.
tolan1
 
Příspěvky: 4
Registrován: 13.3.2008, 17:49

Re: POI do Sygica přímo?

Příspěvekod Docent v 23.12.2009, 10:54

již je TomTom pro svoji mapovou zastaralost takřka nepoužitelný

:-o :shock3: ???
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Docent
 
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 15:39

Re: POI do Sygica přímo?

Příspěvekod freewall v 23.12.2009, 10:57

No asi Tolanu1 zastaraly mapy, no - co koulíš očima ? :grin:
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
freewall
 
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 19:39
Bydliště: od Kladna

Re: POI do Sygica přímo?

Příspěvekod Docent v 23.12.2009, 11:12

Že jsem bráchovi nedávno v rámci garance aktuálních map nahrával 8.35, a dokonce tam měla dálnice v Německu :grin: .
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Docent
 
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 15:39

Re: POI do Sygica přímo?

Příspěvekod tolan1 v 23.12.2009, 11:15

Kolego, pro TomToma už léta neexistují novější mapy - myslím tím pro N82 se Symbiánem. Symbián už TomTom léta úspěšně ignoruje. Pokud existuje možnost, jak TomToma modernizovat novými mapami, aby se přestal ztrácet na novějších komunikacích, křižovatkách a pod. budu velmi rád za případnou radu a pomoc. TomTom byla dlouho moje jednička, ale teď už se na něj se starými mapami opravdu nedá spolehnout. Rád budu koulet očima, až mi poradíš s těmi mapami, jak a odkud dostat nové, funkční do TomToma pro Symbián v N82. Byla by to bomba.
N82 Sygic Mobile, NDrive, TomTom, GMobileXT, MN 7 potřebující s.č.
tolan1
 
Příspěvky: 4
Registrován: 13.3.2008, 17:49

Re: POI do Sygica přímo?

Příspěvekod freewall v 23.12.2009, 11:16

Docent píše:....dokonce tam měla dálnice v Německu :grin: .



Ale to byly ještě ty betonové po Ádovi :grin:
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
freewall
 
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 19:39
Bydliště: od Kladna

Re: POI do Sygica přímo?

Příspěvekod Docent v 23.12.2009, 11:27

To tolan1: Gumajz už tady mockrát psal, že je dobré mít svůj typ navigace v podpisu, aby člověk věděl, co má poradit... Fakt bez věštecké koule netuším, že se jedná o Symbian. BTW vůbec se TT nedivím, že kašle jak na Symbian, tak na PDAčka - řekl bych, že podíl koupených navigací na celkem užívaných budou tak max. 2%.
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Docent
 
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 15:39

Re: POI do Sygica přímo?

Příspěvekod Henry v 23.12.2009, 14:21

freewall píše:A co ten Rossini? Existuje vůbec? Bude někdo řešit takovéhle věci? Já tě plně chápu Henry, přeci nelze otázky zdejších lidiček odbýt tím, co jsi napsal. Vždyť tyhle lidičkové tady pomáhají tvořit nějaké hodnoty, abys je pak mohl řešit "komerčně" :koul:


"Komerčně" to řešit musím, aby tento server nemuseli platit uživatelé, protože finanční zdroje vyschly a nemůžeme tady prodělávat příliš moc...
Prostě teď není čas programovat cokoli pro minoritu (což Sygic patrně je).
Henry
 
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 19:43
Bydliště: Bolatice

Re: POI do Sygica přímo?

Příspěvekod hodnypaja v 23.12.2009, 16:36

Doktore zajímalo by mě zda si nejdříve koupíš všechny navigace aby jsi posléze vyhodnotil kterou si necháš.A tvoje teorie o navigacích pro Symbian jsou jen k smíchu.Sám mám v mobilu navigace 4,každá umí něco jiného.Platit třeba Garmina by bylo vyhazování peněz.Já jsem taky starší pán jako ty, ale ty už prosím tolik neplácej hlouposti.
hodnypaja
 
Příspěvky: 1
Registrován: 23.12.2009, 16:25

Re: POI do Sygica přímo?

Příspěvekod Docent v 23.12.2009, 17:15

Fakt hezký příspěvek, na to, že je první... Zkus si přečíst můj podpis a popřemýšlet :cheers: . A hlavně se nerozčiluj, až ti někdo ten tvůj mobil se 4 navigacemi šlohne. Někdo krade software, jiný holt zase hardware :nositka: .
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Docent
 
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 15:39

Re: POI do Sygica přímo?

Příspěvekod dintylinty v 24.12.2009, 23:23

Lidi, POI jsem převáděl 30. 11. 2009 a postup byl dosti zdlouhavý. Jelikož mi Sygic i v nejnovější verzi packal diakritiku POI, musel jsem ji ve zdrojových souborech nejdříve odstranit atd... viz. můj příspěvek viewtopic.php?f=7&t=1464&start=30#p33708 kde je i odkaz na download těch upravených POI přímo pro Sygic, což by měl zvládnout nahrát snad každý :zamysl:

Další převod POI budu dělat až tak za půl roku. Kdybyby šlo alespoň zde na serveru exportovat formát ov2 pro TomTom úplně bez diakritiky, bylo by to o mnoho, mnoho snažší 8-) prosím, to by nemuselo být moc složité... mohl bych s PHP pomoci, ale nevím jak...
dintylinty
 
Příspěvky: 6
Registrován: 29.11.2009, 23:48

Re: POI do Sygica přímo?

Příspěvekod Jirásek v 28.12.2009, 15:19

Tady to zamykám, na toto téma pokračujte ZDE
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
Jirásek
 
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 16:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol

Předchozí

Zpět na Ostatní navigace

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 40 návštevníků