Jaká je nejlepší navigace pro Android z hlediska radarů

Vše o gps navigacích, novinky, linky, dotazy, upozornění...

Moderátor: eidz

Jaká je nejlepší navigace pro Android z hlediska radarů

Příspěvekod honza.fr v 22.1.2011, 23:41

Na tohle téma jsem prošel kvanta českých i anglicky psaných diskuzí a nepodařilo se mi najít odpověď.
Jde mi o to vybrat navigaci:
  1. kde se dá snadno aktualizovat POI zdejších radarů (možná to nějaká dělá automaticky)
  2. která upozorní jaká má být u radaru rychlost
  3. kde se dá konfigurovat způsob upozorňování
  4. kde jde nastavit upozornění na překročení povolené rychlosti o X Km/h
  5. vkládat vlastní POI
Abych řekl pravdu, mám větší zájem o ty radary než o kvalitu navigace, protože jezdím většinou po velkých městech, tam poliši dávají radary na ty nejpřehlednější čtyřproudovky, kde lze jet bezpečně klidně 130 (a tam kde umírají lidi jsem nikdy žádného poliše měřit rychlost nepotkal).

Nejde mi o speciální programy na upozorňování na radary (EZCam, Trapster...).

Vyzkoušel jsem NDRIVE, která byl často vychvalován, ale je s ní spoustu problémů, např. zdejší POI jsem tam dostal s problémy (zdejší kml soubory mi to nebere s ikonou (převedeno na png), musel jsem použít transformační program Evius (2 ze 3 stažených měly viry)), na naimportované speed cams mě neupozorňuje, není tam funkce pro smazání naimportovaných speed cams, POI mi to načte někdy jen částečně, samotná navigace je dost pochybná (klidně doporučí otočku o 180st. na čtyřproudovce s dvojitým pruhem uprostřed...). Neumí upozornit na překročení povolení rychlosti o X km/h. Nepodařilo se mi k ní najít dokumentaci.
Jelikož jsem na pokusech s jejím zprovozněním strávil určitě 10 hodin, tak bych poprosil o předání zkušeností s dalšími (copilot, sygic, navigon, iGO...).

Viděl jsem, že do Sygicu ty radary a upozorňování zde někdo nabídl ke stažení, takže to nějak jde. Jinde jsem viděl, že do Navigonu nejde vkládat vlastní POI, ale možná to někdo obešel.
honza.fr
 
Příspěvky: 1
Registrován: 16.1.2011, 21:37

Re: Jaká je nejlepší navigace pro Android z hlediska radarů

Příspěvekod danielkakreft v 20.3.2013, 9:59

Dobrá otázka, tiež mam jednu jaka je nejlepší auto navigaci??
danielkakreft
 
Příspěvky: 1
Registrován: 20.3.2013, 9:53


Zpět na Ostatní navigace

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron