upozorneni na navigace z E4U

Vše o gps navigacích, novinky, linky, dotazy, upozornění...

Moderátor: eidz

upozorneni na navigace z E4U

Příspěvekod nody123 v 21.6.2011, 8:15

Zdravim.
Koupil jsem navigaci z shopu elektroprotebe (prodava take na aukru)
Rad bych vsechny ctenare upozornil, ze navigace je sice velka, pekna i rychla. slouzi dobre a jeste jsem se s ni neztratil ani me nezavedla spatne (IGO rlz) az na drobne preklepy v prekladu (coz se da v cine pochopit) bylo doma po vybaleni vse v poradku. ALE!!!!
Navigaci lze pouzivat efektivne mozna tak v noci, kdy vam odraz (i slabeho) slunce z displaye neudela jedno velke zrdcadlo, takze se muzete orientovat tak maximalne po hlasu. A je uz jedno jestli pana Lisky.
Ackoliv se majitel a jednatel v jedne osobe tvari velmi privetive k podpore jeho zarizeni, na pozadavek dodani "antireflexni" folie reagoval negativne a problem se mnou dal neresil. Mesic od prodeje ale svolil, ze mi folii proda :shock:

takze rozhodne nedoporucuji.
nody123
 
Příspěvky: 1
Registrován: 21.6.2011, 8:12

Re: upozorneni na navigace z E4U

Příspěvekod Gebič v 26.6.2011, 15:17

Co by jsi čekal? Že to bude jako TomTom? :silis: Nechapu, koupis si levny kram a cekas, ze to bude v pohode? 8o) Ach jo a nechápu, proč si neumíš koupit folii sám, prodejce ví moc dobře co prodává a končíš u něj prodejem navigace... :doutnik:
TT 950, NC 9.510, Europe 985.8155
Zaregistruj se a šetři, super věc!
https://www.tipli.cz/p/35777
Uživatelský avatar
Gebič
 
Příspěvky: 1087
Registrován: 7.6.2006, 12:59
Bydliště: PRAHA - Hlavní město, ne?


Zpět na Ostatní navigace

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků

cron