Aplikace pro iPhone - Radary, kompatibilní s poi.cz

Vše o gps navigacích, novinky, linky, dotazy, upozornění...

Moderátor: eidz

Aplikace pro iPhone - Radary, kompatibilní s poi.cz

Příspěvekod staninprague v 2.8.2015, 20:52

Ahoj všem,

Už nějakou dobu mám appku Speedometer/Tachometr pro iPhone na AppStore a teď přidávám funkci upozornění na radary. Poněvadž POI.CZ dává možnost stáhnout radary ve formátu iGO a k tomu má i směrovost radarů (!!), tak může to být i docela lepší, než nový Sygic speedometer :).

Appka umožňuje jak import soubouru z poi.cz, tak i následnou editaci a export údajů o radarech. Upozornění funguje i na pozadí, takže vše chodí i když napopředí je jiný program, třeba Waze.

Pokud byste měli zájem a nevadilo by vám, že zatím appka není lokalizována do češtiny, tak dejte vědět a já obratem vám pošlu pozvánku na použití beta verze. Až zkončí beta fáze, tak každý beta uživatel dostane samozřejmě promo kód na plnou verzi.

Úplně skvělé by bylo ve spolupráci s poi.cz synchronizovat radary přímo s poi.cz. Určitě se na tým poi.cz s tímto obrátím asi hned v pondělí :)

Obrázek

A kratká ukázka na youtube: [Youtube]https://www.youtube.com/watch?v=aCqH_10b1f8[/Youtube]

Standa vývojář.
staninprague
 
Příspěvky: 1
Registrován: 2.8.2015, 20:12

Re: Aplikace pro iPhone - Radary, kompatibilní s poi.cz

Příspěvekod ClonyXXL v 23.12.2015, 13:18

Stando vývojáři.
Počin by to mohl určitě dobrý.
Ale jako vývojář ........... no ............ co takhle dát třeba odkaz na AppStore?
Zkoušel jsem to hledat (našel jsem tvůj příspěvek teď), ale ani nemám páru, která app by mohla být ta správná od tebe.
EDIT: díky youtube jsem ji našel.
Ale jelikož jsem už staršího data, s angličtinou si moc netykám = čeština by opravdu potěšila.
Ještě na té appce pracuješ? Snad ano. Máš tam vícero jazyků - čeština je takový problém?
Taky bych se rád dozvěděl, co a jak s tou aplikací - alespoň návod v češtině :(
Pokud reagujete na můj příspěvek a "očekávali byste" moji reakci, napište raděj PM - aspoň mi dojde mail. Nestíhám chodit všude, internet je obrovský.
ClonyXXL
 
Příspěvky: 151
Registrován: 9.10.2007, 13:07

Re: Aplikace pro iPhone - Radary, kompatibilní s poi.cz

Příspěvekod Gumídek v 23.12.2015, 15:02

Já už pár vývojářům pomahal s češtinou....kdyby bylo něco potřeba...
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26


Zpět na Ostatní navigace

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron