Navigace Nokia N95

Vše o gps navigacích, novinky, linky, dotazy, upozornění...

Moderátor: eidz

20 000Kč za mobil s navigací který pro plnou funkčnost musím ještě doplnit a zaplatit 2000 Kč

KOUPIM doplatím neřeším chci mit jedno zařízení na všechno - mobil foťák navigaci
1
5%
KOUPIM doplatím neřeším chci mit jedno zařízení na všechno - mobil foťák navigaci
1
5%
KOUPIM doplatím neřeším chci mit jedno zařízení na všechno - mobil foťák navigaci
1
5%
KOUPIM doplatím neřeším chci mit jedno zařízení na všechno - mobil foťák navigaci
1
5%
hmm, tak to jsem nevěděl že se mapy musí dokopit
2
10%
hmm, tak to jsem nevěděl že se mapy musí dokopit
2
10%
hmm, tak to jsem nevěděl že se mapy musí dokopit
2
10%
hmm, tak to jsem nevěděl že se mapy musí dokopit
2
10%
Cože ? Mobil za dvacku a nefunguje ?
2
10%
Cože ? Mobil za dvacku a nefunguje ?
2
10%
Cože ? Mobil za dvacku a nefunguje ?
2
10%
Cože ? Mobil za dvacku a nefunguje ?
2
10%
 
Celkem hlasů : 20

Navigace Nokia N95

Příspěvekod torex v 2.8.2007, 22:18

Vyvolení, kteří jako první okusili pocit navigace v N95.Jak jste na tom ? Ja nadšený nebyl. Pokud nedokoupíte soft pro navigaci za 2OOOKč na tři roky je to jen tiché hezké drahé ukazovátko = trasa + modrá čára a aktuální poloha. Během cesty jsem při přepnutí několikrát nechtíc navigaci ukončil . Bez dokoupené navigace mlčí, při vyjetí z cesty mlčí, trasu nepřepočitá... No moje dvě malé děti byli z této hračky nadšení, já zklamán. Rozhodl jsem dokoupit hlasovou navigaci - na 30 dní za 300 Kč v pondělí vyrážím na cesty po vlastech českých. Notebook beru s sebou a podělím se o dojmy. A jak vy ?
Naposledy upravil torex dne 21.9.2007, 21:18, celkově upraveno 2
torex
 
Příspěvky: 2
Registrován: 2.8.2007, 21:50

Re: Navigace Nokia N95

Příspěvekod torex v 26.8.2007, 19:10

Tak jsem cestoval se sledováním Nokie N 95. I když má Nokia na svých stránkách uvedeno jako alternativní možnost dokoupení licence pro plnou navigaci siť prodejen Electroworld, na prodejně v Olomouci a v Brně nevěděli o čem mluvím.Odkaz naleznete v sekci mapy na stránkách http://www.nokia.cz FAQ číslo 58 http://www.nokia.cz/mapy/faq.php
Platba kartou se mi nezdařila, tak jsem jezdil jen s funkcí sledování. N95 ukáže trasu odkud kam a ty vidíš jestli jedeš po modře vyznačené čáře či nikoliv.Pokud se ztrátiš, či uhneš buď se vrátíš nebo zastavíš a naplanuješ si trasu z aktuální pozice GPS.Na hlasové pokyny rovnou zapomeň. Naopak nezapomeň na napaječ, protože večer je mobil out. I když jsem prostřednictvím map loader nahrál české mapy, stále si N 95 něco stahovala z netu, nevím kolik a naštěstí mám datový tarif tak mě to nijak nebolelo. Jen při cestě do Polska se v jednom okamžiku zastavila - to jak došel signál operátora - neboť jsem vypnul zahraniční datový roaming. Poté jsem vytáhl z pod sedačky mapu oprašil stránky a po staru nalezl cestu. Na Slovensku to bylo stejné.
Pokud někoho zajímá jak tenhle přístroj fotí mrkněte na http://torex.rajce.net jsou tam fotky komplet focené N95 ale to už je jiné téma.....
torex
 
Příspěvky: 2
Registrován: 2.8.2007, 21:50

Re: Navigace Nokia N95

Příspěvekod psvarc v 12.9.2007, 21:31

Já jsem si zcela bez problémů přes platební kartu zakoupil celou východní Evropu a krom upozorňování na radary (stejně to řeším jinak) navigace funguje naprosto bez problémů. S napájením taktéž nemám problém, protože telefon mám stejně v držáku, který používám pro Bluetooth handsfree i s napájením.
Mapy jsou podrobné a SW vyhledává až na čísla popisná. Taktéž přepočet trasy v případě nesprávného odbočení je rychlý a dá se dle něj reagovat. Hlasová navigace je k věci.
Jinak na webu je spousta informací a recenzí více či méně pravdivých a tak staré pravdy o této navigaci nemá cenu v tomto příspěvku opakovat.
Dále jsem hodně uvažoval nad tím, že se nakupuje licence časově omezená, ale pak jsem dospěl k názoru, že po 3 letech stejně vyměním telefon za jiný a tohle trápení mne přešlo, protože kdoví, kde bude v té době navigace, že ?
Na druhé straně je fajn, že mapy jsou k dispozici z celého světa a člověk se může kouknout, když potřebuje na cokoliv (pokud je má stažené) Navigaci mám zatím jen pro Východní Evropu ke konci roku mám několik služebek na západ a tak podle potřeby dokoupím další mapy.
Pro turistiku používám Garmin GPSMap 60CSx a ten nemá chybu. Když budu potřebovat přichytím ji na držák i v autě, ale Nokia N95 mě k tomu zatím nedonutila. :koul:
psvarc
 
Příspěvky: 1
Registrován: 26.7.2007, 15:23

Re: Navigace Nokia N95

Příspěvekod Docent v 12.9.2007, 22:17

V neděli jsem se sice ožral jak hyena, ale od té doby jsem nepožil kapku alkoholu, tak proč, proboha, vidím v úvodu každou otázku ne 2x, ale dokonce hned 4x :shock: ?
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Docent
 
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 15:39

Re: Navigace Nokia N95

Příspěvekod Jirásek v 12.9.2007, 22:52

To aby jsi se alespoň do jedné trefil :pistol:
:osli:
Nebo se připrdnul někdo jiný :cheers:
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
Jirásek
 
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 16:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol


Zpět na Ostatní navigace

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 návštevníků