Software do starší Alpine

Vše o podpůrném softwaru pro GPS a navigace

Software do starší Alpine

Příspěvekod Sidgwick v 3.6.2012, 23:48

Zdravím zdejší členy. Potřeboval bych pomoct v autě už mám postarší sestavu od Alpine...zestárla s autem a výrobce už není schopen dodat nové. Autorádio mam rád, zalíbil jsem si ho, rád bych nové mapy, ale nevím jak na to...s pc dovednostmi na tom nejsem úplně nejhůř, ale jelikož neznám nikoho kdo by byl schopen mi udělat nové cdčko, tak jsem tu chtěl požádat o radu...nebo se tu někdo takový najde? Mám staré CDčko...alespoň pro ukázku jakými daty předchozí verze disponuje...najde se tu někdo kdo se mé problematice bude věnovat, nebo mi vysvětlí a pomůže pochopit co vše takové cdčko musí obsahovat aby si ním navigace dokázala poradit?

Mám jednotku : Alpine NVE-055PV
Sidgwick
 
Příspěvky: 4
Registrován: 3.6.2012, 23:22

Re: Software do starší Alpine

Příspěvekod Sidgwick v 6.6.2012, 18:28

:koul: pánečku, tady na to forum nikdo nechodí?

Tak kde začít?...asi tím, že co vše musí takové CDčko pro navigaci obsahovat? Předpokládám, že to bude obdobný systém jako využívá Audi, BMW, Benz, Volvo...
Sidgwick
 
Příspěvky: 4
Registrován: 3.6.2012, 23:22

Re: Software do starší Alpine

Příspěvekod Jirásek v 6.6.2012, 21:29

Možností proč nikdo neradí je asi více.
1. To co hodláš vytvářet je tak trochu nelegální, protože to není oficiální dodávka výrobce. Radou na toto téma by mohlo nastat porušení pravidel fóra a tím i hrozba banu. On již i tvůj dotaz porušuje pravidla - viewtopic.php?f=8&t=2758
2. Tady mají uživatelé zkušenosti spíše s přenosnými navigacemi, než s pevně zabudovanými.
3. Pokud je mi známo, tato problematika je dosti složitá a není ji tak jednoduché rozlousknout.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
Jirásek
 
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 16:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol

Re: Software do starší Alpine

Příspěvekod Sidgwick v 8.6.2012, 20:54

jééj tož jak to popsat...problém nikomu určitě přidělat nechci, máme email, fb, skype...není problém se domluvit jinde. Jde mi jenom o to naučit se co vše potřebuji. Kdo tomu rozumí, pro něj je to hračka...jsem i ochoten zaplatit za nové mapy, takže nehledám levnou cestu k nezaplacením datům, ale prostě nejsou k mání

Jestli mi to cdčko někdo vytvoří legálně...sem s ním, jestli tomu někdo rozumí, ad se prosím ozve. Protože vaše forum a zkušenosti/znalosti jsou pro mě jediná a zároveň poslední možnost jak se dostat k možnosti plnohodnotně využívat svou navigaci. Bez vás jsem v kytkách
Sidgwick
 
Příspěvky: 4
Registrován: 3.6.2012, 23:22

Re: Software do starší Alpine

Příspěvekod Sidgwick v 8.6.2012, 21:19

jestli tu je někdo kdo tomu rozumí, ad se mi prosím ozve do SZ, ještě jednou děkuji
Sidgwick
 
Příspěvky: 4
Registrován: 3.6.2012, 23:22


Zpět na Ostatní software

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron