Aktualizace XML souboru pro PoiEdit

Vše o podpůrném softwaru pro GPS a navigace

Aktualizace XML souboru pro PoiEdit

Příspěvekod sundsval v 24.6.2007, 18:50

Už se to tady řešilo, že se někomu nestahovaly do poieditu vlastní sloučené kategorie a jak jsem pochopil, tak by to možné mělo být. Když tak mě opravte. Mě se to taky nedaří i když jsem se po nastavení slučování odhlásil a znovu přihlásil, v poieditu jsem odstranil odkaz na xml soubor a znovu ho zadal a provedl jsem v poieditu registraci a provedl update. Když otevřu z uživatelského panelu ten xml soubor, tak ty moje sloučené kategorie, tam taky nevidím. Ve slučování kategorií ty moje sloučené kategorie jsou a můžu generovat a stáhnout ov2 soubory. Díky za radu.
sundsval
 
Příspěvky: 5
Registrován: 30.12.2006, 10:09

Re: Aktualizace XML souboru pro PoiEdit

Příspěvekod MilanSu v 24.6.2007, 20:06

Mně se tedy moje sloucene stahuji v pohode.
Zkontroluj jeste jak mas nastaveno slucovani, ale uz jsem to asi mesic nestahoval, takze nevim jestli tam neni mozna nejaky problem ted s novou tvari online.poi.
MDA Compact III (Artemis), 6 GB microSDHC, pouzdro Krussel, TT 6.2
N73, 2GB miniSD, TT, Garmin Nuvi 670, MIO C720
SKYPE - rippel.milan
Uživatelský avatar
MilanSu
 
Příspěvky: 782
Registrován: 9.10.2005, 17:40
Bydliště: Sušice

Re: Aktualizace XML souboru pro PoiEdit

Příspěvekod Henry v 25.6.2007, 1:47

Bylo potřeba předělat XML list pro AutoUpdate. Byly odstraněny poznámky ke kategoriím. XML soubor lze zatím aktualizovat pouze ručně - zobrazíte-li si přehled kategorií (http://www.poi.cz/index.php?poi=kateg1), tak se zobrazí odkaz "Aktualizovat XML".
Až tento odkaz zmizí, tak to bude fungovat opět automaticky :blee:
Henry
 
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 19:43
Bydliště: Bolatice

Re: Aktualizace XML souboru pro PoiEdit

Příspěvekod sundsval v 26.6.2007, 13:32

Díky, teď už to funguje.
sundsval
 
Příspěvky: 5
Registrován: 30.12.2006, 10:09


Zpět na Ostatní software

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků