Klasická verze
Vše o navigaci Dynavix Mobile
Odeslat odpověď

Re: Radary

16.4.2008, 15:25

njn, zajímavé je, že iGO problémy s češtinou z tohoto webu nemá :usmev: . Asi nevyžaduje kódování bratří Kamenických :nositka: .

Re: Radary

16.4.2008, 15:40

Ořezávání diakritiky jsem dal pryč, takže je to s diakritikou, ale je nutné každý CSV soubor přeuložit do kódování UTF-8 např. v PSPadu (formát UTF-8) a uložit anebo např. v Poznámkovém bloku (Uložit jako...; "Všechny soubory"; Kódování: UTF-8).

Ještě se pokusím vymyslet elegantnější řešení - PHP totiž vytváří soubory s kódováním CP1250 (ANSI).

Re: Radary

16.4.2008, 19:41

Henry,
jedním slovem „úžasný“.
8-)
Nahraje se to na jedničku, krátký test v reálu taktéž (až na jeden radar, ale tam je spíš chyba , lépe řečeno jiné řešení, na straně Dynavixu). Uvidím zítra, to to trochu proženu a zda mě ještě něco nenapadne. Ale předběžně to vidím, po vyřešení toho nešťastného kódování, za perfektní. :usmev:
OT: můžeš, prosím, nějak, nejlépe polopatisticky, vysvětlit Docentovi, že kódování v Unicode je něco jiného, než čeština v DOS? :janic:

Re: Radary

16.4.2008, 20:57

Vysvětlit mně to sice může, ale já stejně nepochopím, proč se MAĎARSKÝ software spokojí s tím, co si stáhnu z ČESKÉHO webu, kdežto ČESKÝ software vyžaduje nějaké extrabuřty .
BTW mám dojem, že před časem by ses tady o žádné diakritice nebavil, protože žádná nebyla (někteří jedinci ji ostatně ignorují dodnes) .
To Henry Prosil bych doplnit smajlíka poplácávajícího se po rameni :grin: .

Re: Radary

16.4.2008, 23:18

Takže už by se ty CSV soubory měly generovat v kódování UTF-8 (zatím jako první odsud), takže už není potřeba ta úprava...

Re: Radary

25.4.2008, 8:01

Henry,
funguje to vše perfektně, jsi prostě jednička. 8-) To už se nedá říci o mě. Když ses totiž ptal, zda jsou opravdu jen 2 kategorie radarů, odpověděl jsem Ti, že ano. Byla to sice odpověď správná pro verzi 2.2, ve stávající však už ne. Výrobce programu si v tomto směru hraje na jakýsi hrad v Karpatech a vše se projevilo až když vydal své torzo radarů :-o
http://www.dynavix.com/radars/index.php
Pominu fakt, že při použití hlasu Lišky v reálu dochází pouze ke změně ikony, z oznámení hlasem se to člověk nedozví, asi by to chtělo nějakou drobnou úpravu exportu bodů. Jak to výrobce myslí s semafory datově je zřejmé na jejich souboru *.csv (ke stažení na uvedeném odkazu). A když se Ti nebude chtít, nic hrozného, už stávající stav je funkční. :koul:

Re: Radary

25.4.2008, 11:23

Upraveno :pc:

Re: Radary

25.4.2008, 11:57

funguje, díky :palec:

Re: Radary

4.10.2018, 9:13

Dynavix? To je ještě aktuální? Jsem měl pocit, že to byl podvod na uživatele. Pamatuji, jak jsem se zcela vážně rozhodoval o jeho nákupu a byl jsem velmi rád za nevyhozených mnoho tisíc Kč
Odeslat odpověď