Dynavix 8 - import dat

Vše o navigaci Dynavix Mobile

Dynavix 8 - import dat

Příspěvekod woji v 11.7.2009, 18:36

Dobrý den

mohl by mi někdo pomoct s navigací Dynavix?

Vlastním navigaci Dynavix 8 na PDA Mio a Dynavix Atto.(Dynavix 8)
Chtěl bych přenést své oblíbené cíle a trasy z PDA do Atto,a pořád mi to nejde.

na Dynavixu mi řekli, že mám zkopírovat soubor PROFILES.DB z PDA z adresáře Dynavix\wdata a překopírovat do stejného adresáře v Atto tento soubor.

To všechno jsem udělal, ale v Atto pořád své oblíbené cíle atd. nevidím.

nemá s tímto někdo zkušenost? Nebylo by možné mi poradit?


Děkuji mockrát

martin
woji
 
Příspěvky: 1
Registrován: 11.7.2009, 18:31

Re: Dynavix 8 - import dat

Příspěvekod Launcherr v 29.11.2009, 12:51

Ahoj Martine, nevím jestli ti má rada pomůže, ale podobný problém jsem měl kdysi i já. Potřeboval jsem si před instalací nové mapy v mém zarízení Dynavix Omega zazálohovat veškerá uživatelská data včetně nahraných poi bodů,které jsem měl. V Dynavixu mi poradili, abych si v zařízení z SD karty,kterou obsahuje zazálohoval z adresáře na kartě Dynavix/wdata/profiles tento soubor. Soubor profiles. Po přeinstalování jsem ho nahrál zpět na kartu do zařízení a vše hned fungovalo včetně uživatelských dat a poi bodů.
Podle mě by jsi to měl zkusit nahrát na kartu a né do zařízení. Je to jen můj názor. Vyzkoušej a uvidíš. Udělal bych to u obou zařízení. Z jednoho to nahrál a v druhém uložil. Pokud to nepůjde, tak bych ještě vyzkoušel tento sobor nahrát také do přístroje do stejného adresáře, pokud se tam taky vyskytuje ve stejném adresáři jako na kartě a udělal bych stejný postup.

Snad ti to pomůže :zamysl: Ahoj Launcherr

Tak čau :usmev:
Launcherr
 
Příspěvky: 3
Registrován: 29.7.2008, 15:15


Zpět na Dynavix Mobile

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron