Dynavix 10 Nano ČR Lifetime

Vše o navigaci Dynavix Mobile

Dynavix 10 Nano ČR Lifetime

Příspěvekod Marbur75 v 10.6.2013, 16:41

Ahoj, kdo máte tuto navigaci a podělíte se o zkušenosti s ní? Právě s ní začínám a seznamuji se s ní. Zatím mám výhrady jen k hlasitosti,zdá se mi celkem potichu při max nastavení.
Marbur75
 
Příspěvky: 3
Registrován: 7.6.2013, 10:56

Re: Dynavix 10 Nano ČR Lifetime

Příspěvekod Marbur75 v 18.6.2013, 11:14

Tak se konečně podařilo zaregistrovat navigaci a aktualizovat mapy z 2011 na 2013 a odzkoušet zatím jen v blízkém okolí,kde to znám. Ovládání je celkem jednoduché. Ale už se mi stalo,že po prvním dojetém cíli jsem nastavil další trasu a ono NIC. Hláška, že trasa nalezena,ale že došlo k interní chybě. Po vrácení do továrního stavu zas naskočila a po dojetí do cíle a nastavení dalšího zatím stále naviguje. Nevím zda to shodili nějak POI body,ty jsem nastavoval před tou hláškou,ale POI jsou originální,tak bude asi chyba jinde. Asi to bude chtít přeinstalovat systém,pokud to zase kiksne.
Marbur75
 
Příspěvky: 3
Registrován: 7.6.2013, 10:56

Re: Dynavix 10 Nano ČR Lifetime

Příspěvekod Marbur75 v 20.6.2013, 8:46

Tak to vypadá,že chyba je v místě. Interní chyba je hlášena z toho parkoviště (které je na mapě a umí to navigovat do tohoto místa,ale z něj už umí navigovat jen částečně - do blízkého okolí to hlásí Chybu,do vzdálenějších míst naviguje). Stačilo sjet z parkoviště na hlavní silnici a zase už naviguje i do okolních míst.
Marbur75
 
Příspěvky: 3
Registrován: 7.6.2013, 10:56


Zpět na Dynavix Mobile

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků