MIO 720 TIPY A TRIKY

Vše o navigacích značky iGO a Mio

Moderátor: Scorpio_cz

MIO 720 TIPY A TRIKY

Příspěvekod pyrotechnik v 24.12.2008, 15:08

Zdravicko. Mam mio C720 Digi Wakker.
a jsem totalni Lama :jupi:
nejdriv na co jsem prisel... hledal jsem zpusob jak do MIO dostat nejaky data-poi atd.
Pres Total commander se mi vubec neotevrel "disk"mio ale jen karta
Pres original program nejdou ulozit data,(mimo muzuku videa a tak ) a to ani pres crackly verze verze k 710 ce

Ovsem jde to ve windows jednoduse tak ze otevrete dve wokna v jednom si najdete co chcete pretahnout, ve druhym wokno primo MIO a pretahnete. Mne to de a funguje

A TED MUJ DOTAZ
Dostal jsem z vyse uvedenych info do navigace POI packy s radary - mam je v "muj POI"
Oznacil jsem vse v "muj POI "
Ovsem nevim, jak je aktivovat - co udelat proto, aby mi opravdu piply kdyz jSEM u radaru

Nedokazal by mi prosim nekdo poradit ?
V origo navodu jsem nasel jak upravit video, fotky a jakekoliv jine nesmysly, o tomto ani slovo. Zde ani jinde se mi taky nedari.
v pripade rady prosim step-by-step tedy krok za krokem :)

Pokud mate nejake zajimave tipy triky pro tento pristroj, prosim sem. Snad to adminum nebude vadit :mad2:

diky a Pekne vanoce
Naposledy upravil pyrotechnik dne 25.12.2008, 21:17, celkově upraveno 1
Lama jsem a Lamou zůstanu. Tak sorry...jo a mam MIO C720 Digi Walker
Uživatelský avatar
pyrotechnik
 
Příspěvky: 3
Registrován: 16.12.2008, 1:41

Re: MIO 720 TIPY A TRIKY

Příspěvekod Jirásek v 24.12.2008, 16:44

Zdravím.
Nebudu se přít na téma LAMA :usmev: Většina z nás si prošla krušnějšími začátky.
1. Co se třeba podívat sem KNOWLEDGE BASE (VĚDOMOSTNÍ DATABÁZE)
2. Jestli se nepletu, 720 používá upravené iGo, co se podívat o pár vláken níže :zamysl:

P.S. název vlákna je sice chytře nazván, ale silně zavádějící. Spíše by odpovídalo Jak dostat poi do 720 (pravda, pak by bylo chytřejší to napsat již do vytvořeného vlákna, o kterém však pravděpodobně nemáš tušení). Pokud se mýlím, předem se omlouvám.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
Jirásek
 
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 16:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol

Re: MIO 720 TIPY A TRIKY

Příspěvekod pyrotechnik v 25.12.2008, 21:25

ale ja jsem prosel snad vse co slo ! Ja to dostanu mezi "moje poi" , podle jednoho z navodu jsem zkousel i nahrat i soubor*.spud atd atd. Ale nejspis jsem totalne blbej ale nevidim tam vubec moznost aktivovat rychlostni kamery ! sel jsem podle kamosovy C710 kde to tlacitko ma ale ja tom stejnym miste ho v C720 vubec nemam ! Kdyz nahraju ty soubory do "moje poi" coz asi neni spravne misto tak tam jsou ale nic to nedela. V tom je asi ten problem. a nevim... Zvlastni je, ze radary nenabizi pro muj model ani oficialni stranka mio.cz a v te belgicke nebo jaka to je neni C720 vubec uvedeny. z web tomasi jsem ziskal navod jak to dostat do poi, kam to ulozit jako cam ale opravdu vic nevim. Pouzil jsem active sync, poi explorer i hlavu a nic :cry:
PROSIIIM HEEEEEELPPPPPPP :KO: 8-)
Jo a jestli by slo prosim o zmenu kategorie - doplneni na Mio Digi walker C720 protoze mozna tyto modely jsou v necem zas jine.

uf. uz jsem to vyresil. Necham to ale tady protoze nejspis nebudu jedinej kdo ma stejny problem :) kdyztak to zamcete nebo smazte

HURAAAAA PROBLEM VYRESEN. KAMERY JDOU AKTIVOVAT AZ VE CHVILI, KDY JE NAVIGACE NAPOJENA V AUTE PRES ANTENU NA SATELITY. NAJDETE TO V MIOMAP-NASTAVENI-OBECNE NASTAVENI MEZI TLACITKY VAROVANI VYS.RYCH A NASTAVIT OBLIBENE CILE :). POKUD TO TAM NEVIDITE, TAK SE "UKAZTE"SATELITUM A AZ VAS ZAREGISTRUJI, TEN RADEK SE TAM OBJEVI :lol1:
Lama jsem a Lamou zůstanu. Tak sorry...jo a mam MIO C720 Digi Walker
Uživatelský avatar
pyrotechnik
 
Příspěvky: 3
Registrován: 16.12.2008, 1:41

Re: MIO 720 TIPY A TRIKY

Příspěvekod pyrotechnik v 26.12.2008, 14:09

ted se zeptam na aktualizaci radaru ...
rad bych tam dostal vsechny typy radaru, taky fotaky na semaforech a tak. v uzivatelskem panelu jsem nasel ruzne nabidky na ruzne formaty ale nevim jaky pouzit.
rad bych to tam dostal jako radary ( asi ve formatu speedcam.spud. ) jiny nevim zda by mi jel. Jde to nejka sloucit nebo co s tim ?
muzu mit ve slozce miomap/speedcam vic typu souboru ? a jake (za teckou )

Na webu tomasii jsem nasel soubor speedcam spud ale tam taky nevim co vse tam je a hlavne co neni.

Neznate nejaky program, ktery by dovedl davkove sloucit formaty treba *.txt do formatu *.spud ?

Pokud je ulozim jako poi a ulozim v navigaci do slozky poi, objevi se mi v "me slozky" jde udelat neco aby mi tato slozka nebo jeji cast pipala stejne jako pri nastaveni radaru v sekci nastaveni MIO?

pokud kliknu na to cerveny tlacitko vedle poi.cz objevi se mi kategorie vcetne tech co mam oznacene jako oblibene

nevim ale co vlastne na teto strance stahuji kliknutim na radary / *.* nemyslim prilohu ale co konkretne, zda jen stacionary, prenosne, semafory nebo co...

a na zaver... ma software mio digi walker neco spolecneho s IGO8 nebo necim podobnym ? at vim co vse cist a co ne :pistol:
Lama jsem a Lamou zůstanu. Tak sorry...jo a mam MIO C720 Digi Walker
Uživatelský avatar
pyrotechnik
 
Příspěvky: 3
Registrován: 16.12.2008, 1:41


Zpět na iGO / Mio

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

cron