Hláška - zadali jste max počet oprav

Vše o opravách a sdílení map: TomTom MapShare

Moderátor: imaster

Hláška - zadali jste max počet oprav

Příspěvekod Jirásek v 31.8.2009, 18:17

Zdravím.
Již poněkolikáté se mi objevila při zadávání oprav na navigaci červená obrazovka s pozorněním že jsem vyčerpal pro tuto mapu maximální počet oprav. Postupoval jsem vždy podle návodu Gumajze ve vlákně o obecných problémech. Nyní mne to však na.... , protože mapu v835 mám poměrně novou (cca 14 dní), tak jsem kontaktoval suport TT s dotazem co dělat a proč je omezení. Zde je jejich odpověď:
Dobrý den,
zadávání oprav není omezeno.
Proveďte prosím následující postup:
Prosím aby jste zařízení připojil k počítači. Vyzálohoval pomocí TomTom Home (zapněte si tomtom home klikněte na zálohování a obnovení a potom zálohovat) . Potom vypnul TomTom Home a otevřel si tento počítač a tomtom si otevřel jako disk. Zde budete mít složky a soubory. Tyto složky a soubory si prosím zkopírujte pro jistotu ješte jednou na Váš pevný disk. Nyní prosím smažte všechny soubory na vyměnitelném disku. Soubory ve složkách ani složky NEMAŽTE!!!! Nyní si stáhněte tento soubor.
http://download.tomtom.com/sweet/navcor ... ore-GO.cab
Tento soubor rozbalte pomocí raru nebo winzipu. Pokud nemáte v pc winrar winzip ani jiný software, kterým by jste soubor mohli rozbalit můžete sis jej stáhnout zde: http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ ... e/alzip/?g[hledano]=zip&g[oz]=6.7
Jako poslední krok je potřeba použít clear flash: zde najdete návod jak provést clear flash: http://www.tomtom.com/6186
Soubory a složky, které se Vám rozbalí vložte přímo na root Vaší navigace. Navigaci odpojte od PC a zapněte. Nyní by již vše mělo fungovat v pořádku.
S přátelským pozdravem
Tým zákaznické podpory TomTom


Upozorňuji, mám Go930, pro jiné navi to bude jiný navcore.
Snad to někomu pomůže.

Edit: provedl jsem vše podle návodu, samozřejmě nainstalován starší navcore 8.302, pokus o aktualizaci a :pulka: , nabídne to všechno, jenom nové navcore NE :zed: . Kurňa, proč mám stále experimentovat :blazen:
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
Jirásek
 
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 16:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol

Re: Hláška - zadali jste max počet oprav

Příspěvekod Tonny v 26.11.2009, 11:43

Protože "TOMTOM" :zed: :cry: :KO:
Přeinstalaci Navcore radí podpora na všechny chyby. Nedávno jsem se stejnou radu dozvěděl, když mne při volbě mimo dálnice Tomík navigoval na D2.
zdraví Tonny,
Není všechno zlato, co se třpytí a nemusí být všechno pravda, co je některými na foru psáno...

Tonny
 
Příspěvky: 803
Registrován: 28.8.2007, 17:21
Bydliště: Absurdistán

Re: Hláška - zadali jste max počet oprav

Příspěvekod Crusy v 26.11.2009, 13:14

JJ,taky se mi to už přihodilo..."před léty"... :mrk:
Přílohy
mapsharepg3.png
mapsharepg3.png (23.48 KiB) Zobrazeno 5447 krát
Samsung Galaxy S III mini GT-I8190N
Lenovo IdeaTab A8-50 G3
Uživatelský avatar
Crusy
 
Příspěvky: 755
Registrován: 14.8.2007, 13:44
Bydliště: Ústí nad Labem


Zpět na TT - MapShare

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron