Radary pro Moov

Vše o nových přístrojích Mio s aplikací Navman

Re: Radary pro Moov

Příspěvekod Docent v 20.12.2008, 22:56

Jirásek píše:(asi se naučit používat při psaní i jiné prsty než ty dva ukazováky).

Tak to máš pravdu, jako samouk jsem se kdysi podle učebnic naučil psát všemi deseti, na mechanickém psacím stroji Consul, dokonce si pamatuju jeden z cvičebních textů: " Dostali jste k opisu sadu dopisů"... :usmev: .

Bohužel většina klávesnic u PC a hlavně moderních prťavých notebooků tomuhle umění nepřeje, tam jsou ty dva ukazováky naopak předností :KO: .
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Docent
 
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 15:39

Re: Radary pro Moov

Příspěvekod spartakus v 21.12.2008, 11:44

,,Ach jo, Jirásku, když má černoch hlad,..´´ no já jsem rád za každou radu.Číst celkem umím ( s prací na PC je to horší ) a nepochybuji o tom, že v něčem budou zase mé znalosti převyšovat znalosti ´´Docenta´´. Onen dříve uvedený odkaz na celkové fórum je asi jako dát negramotovi knihu, aby se naučil číst.Četl jsem poctivě vše např. o radarech,ale když je tam jednou napsané že to nakopíruje někdo do kmenového adresáře a ono mu to chodí a jinde zase ,že je to třeba nakopírovat jinám tak si z toho takový blb jako já moc nevezme.Původně jsem předpokládal,že takováhle fóra jsou právě proto,aby se člověk něco dozvěděl.Domníval jsem se,že není zas takový hřích se zeptat.teď už ale vím, že pokud nechci dostat přes hubu,tak raději ne .No a jako závěr bych znovu pochválil ´´ Jiráska´´ za trpělivost se mnou a ´´Docenta´´ za ... :zamysl: ... sakra,nic mne nenapadá :haha:
spartakus
 
Příspěvky: 3
Registrován: 16.12.2008, 19:27

Re: Radary pro Moov

Příspěvekod Docent v 21.12.2008, 12:39

Ó promiň, že nejsem dostatečně vstřícný, neprojdu všechna fóra a pomocí Ctrl+C, Ctrl +V sem nepastnu vhodnou odpověď, a že místo toho raději hledám třeba nové rozhledny :nositka: .
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Docent
 
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 15:39

Re: Radary pro Moov

Příspěvekod Scorpio_cz v 22.12.2008, 0:24

OT : Docente, asi sis udělal "dalšího" kamaráda ... a to s tou rybou bylo dobrý, to jsem neznal :chlamani:
Uživatelský avatar
Scorpio_cz
 
Příspěvky: 678
Registrován: 5.6.2008, 21:21

Re: Radary pro Moov

Příspěvekod Petr Vágner v 26.2.2009, 15:43

Zdravim,
mam takovy problem. Poridil sem si navigaci Mio Moov C720b a vubec nevim, jak do ni mam dostat POI body. Hazel sem to kam to slo, i podle tech navodu co tu sou, ale v navigaci proste nejsou. Neite nekdo co s tim? Diky za rady
Petr Vágner
 
Příspěvky: 1
Registrován: 25.2.2009, 13:45

Re: Radary pro Moov

Příspěvekod Jose1 v 2.3.2009, 12:24

Máš moov, nebo C720? Oboje asi neé. :usmev:
Pokud za B tak hoď dotaz do správné sekce tady viewforum.php?f=12
A nebo co tady http://forum.mio4u.cz/
Uživatelský avatar
Jose1
 
Příspěvky: 25
Registrován: 26.5.2008, 21:43

Re: Radary pro Moov

Příspěvekod Lissienn v 16.7.2009, 8:12

tak nevím...udělal jsem všechno dle návodů, které zde jsou na instalaci radarů, ale prostě se mi nezobrazují - mám MioMoov 580. Má někdo s tímto modelem taky podobnou zkušenost?
Lissienn
 
Příspěvky: 3
Registrován: 7.7.2009, 9:36

Re: Radary pro Moov

Příspěvekod regina01 v 2.10.2009, 18:09

prosim o pomoc stahovla jsem radary do navigace a nejde mi to a ted jeste k tomu mi nejde zapnout ukazu je mi jen usb jak blika na displeji a je tam obrazovka mivigace a monitoru dekuji za pomoc predem i s postupem jak na to mam ji poprve v zivote.dekuji......
regina01
 
Příspěvky: 1
Registrován: 2.10.2009, 15:08

Re: Radary pro Moov

Příspěvekod norcofiala v 1.7.2010, 0:37

Dobry den,
jsem cerstvim majitelem mio moov S501, rad bych se zeptal zdali ji nekdo ma taky a nebo nevi jak tam ty radary dostat. uz jsem vyzkousel vsechny typy z tohoto tematu a stale nic.

ten inport.txt soubor jsem dal presne tam kam ste psali, mio/programfile/miomap/speedcam, pry si to ma navi nejak nainstalovat sama, nevim , ale vubec s tim souborem nic nedelala a ani nedela.

Diky za odpoved Tomas
norcofiala
 
Příspěvky: 1
Registrován: 1.7.2010, 0:29

Re: Radary pro Moov

Příspěvekod klikin v 3.9.2010, 10:54

Zdravím,

asi jsem "blb" :zed:, ale mám se stahováním problém. Nahlásí se mi vždy "Nemáte oprávnění stahovat body". Před 2 lety jsem si radary stáhl a mnoho dalších užitečných věcí, ale dneska už prostě nevím jak na to.

Prosím o help.

Moc děkuji.

Klikin
klikin
 
Příspěvky: 2
Registrován: 22.6.2008, 20:44
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Radary pro Moov

Příspěvekod Scorpio_cz v 3.9.2010, 11:54

Doporučuju tahat jiným prohlížečem než Operou :zamysl:
Uživatelský avatar
Scorpio_cz
 
Příspěvky: 678
Registrován: 5.6.2008, 21:21

Re: Radary pro Moov

Příspěvekod klikin v 3.9.2010, 12:41

OK, to jsem zkusil.
Firefox nic, ale MSIE 7 taky nic.

Jak na to?

Děkuji

Klikin
klikin
 
Příspěvky: 2
Registrován: 22.6.2008, 20:44
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Radary pro Moov

Příspěvekod Henry v 4.9.2010, 10:49

Henry
 
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 19:43
Bydliště: Bolatice

Re: Radary pro Moov

Příspěvekod crazy_doctor v 4.1.2011, 6:58

Asi to sem nepatří, ale dva dotazy bych měl. Asi před rokem jsem tady ve foru našel návod jak si do MIO složka MioMap.ini přidat jisté funkce jako je např. navádění jízdními pruhy atd. Ale nemůžu to nikde najít. Můžete mě někdo poradit, kde bych to našel.
Druhý dotaz mám ještě k instalaci nových map, které jsem si stáhl. Vše funguje hezky, ale při zadávání adresy je v pravém rohu vlajka státu, abych věděl kde hledám daný cíl, ale po nové instalaci obrázky vlajek států zmizely, ale při kliknutí tam státy jsou. Vše jsem stáhl ze stránek Mio.
Díky všem za rady
Garmin Nüvi 1490 LifeTime
crazy_doctor
 
Příspěvky: 14
Registrován: 14.1.2009, 14:28

MIO MOOV S 605

Příspěvekod hnusoid v 5.1.2011, 18:42

Dobrý den,
mám Mio Moov S 605 a nefungují mi stažené radary -soubor import.txt. Přehrál jsem tento soubor do MIA do složky MIOMAP/SPEEDCAM restartoval zařízení a po zobrazení radarů v MIo More Desktop se počet radarů nezměnil.

Děkuji za případnou radu, s pozdravem T.Brůha 8-)
hnusoid
 
Příspěvky: 1
Registrován: 5.1.2011, 18:36

PředchozíDalší

Zpět na Mio Moov

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron