java aplikace pro mobily s GPS - WeTravel

Vše o podpůrném softwaru pro GPS a navigace

java aplikace pro mobily s GPS - WeTravel

Příspěvekod Jirásek v 20.5.2010, 13:46

Byl jsem upozorněn na zajímavou java aplikaci (auto navigační SW) pro méně chytré mobily s GPS. V mém případě Sony Ericsson. A světe div se, free.
Pracuje off-line, takže žádné on-line stahování mapových podkladů. Včetně hlasové navigace (údajně Eliška).

http://we-travel.co.cc/joomla

Můžete testovat :pc: , také se do toho vrhnu.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
Jirásek
 
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 16:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol

Re: java aplikace pro mobily s GPS - WeTravel

Příspěvekod Jirásek v 20.5.2010, 21:03

Tak první zkušenosti:
Vše potřebné nakopírovat na kartu. Dle možností telefonu, nějakým správcem souborů spustit instalační soubor
* For Windows Mobile (and many Samsungs) : double click the .jad file. Reply 'yes' to all authorisation questions
* For Sony-Ericsson : double click the .jar file. No specific authorisation required
* For Nokia : double click the .jad file to install. !! Before running We-Travel, go to the application manager, select the We-Travel midlet SUITE and set all security options to 'always allowed'.
* For LG : Please consult the We-Travel forum for specific installation insturctions.

Program je lokalizován do češtiny (nutno nastavit v menu), nastavit i GPS dle potřeb telefonu (vnitřní, BT ....). Vybrat i potřebnou mapu, hlas ......
Vše jsem udělal, relativně vše funguje, jenom se mi mrcha nechce zobrazovat mapa, což je jaksi dosti podstatná záležitost :zamysl: . Pokud na to někdo příjdete, dejte vědět.
Budu zkoušet dál.

EDIT: Byl jsem netrpěliv, mapa se ukázala (respektive zobrazily detaily) po zalogování GPS.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
Jirásek
 
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 16:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol

Re: java aplikace pro mobily s GPS - WeTravel

Příspěvekod Marek.P. v 30.1.2011, 14:08

Jen pro informaci.Na navigovat.cz je cele forum o java navigacich.
Marek.P.
 
Příspěvky: 9
Registrován: 17.1.2010, 12:09

Re: java aplikace pro mobily s GPS - WeTravel

Příspěvekod atif123 v 2.10.2014, 14:09

Program je lokalizován do češtiny (nutno nastavit v menu), nastavit i GPS dle potřeb telefonu (vnitřní, BT ....). Vybrat i potřebnou mapu, hlas ......
:lol1: :mad2:
atif123
 
Příspěvky: 1
Registrován: 2.10.2014, 14:06

Re: java aplikace pro mobily s GPS - WeTravel

Příspěvekod Gumídek v 3.10.2014, 12:30

Reaguješ na tři roky staré téma.....Takže myslím, že asi zbytečně.... :usmev:
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26


Zpět na Ostatní software

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron